Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet ő ilyen magának...

Mitől lehet ő ilyen magának való ember?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm 32 éves férfi,olyan tulajdonságai vannak ,mint egy nyugdíjasnak. Nem jár sehova,nem érdekli a sport,divat ilyesmi,nagyon kis igényei vannak úgy mindenre,igazi egyszerű ,csendes ember,szabadidejébe sokat olvasgat,főleg történelmi,emberismereti dolgokat.Szerelőként dolgozik egy cégnél már 10 éve kb,26 éves autója van,ruhára is minimálisat költ,házra is.Úgy egyébként tiszta mindene,nem él káros szenvedélyekkel,figyel a súlyára,étterembe se jár.Az az egy hobbija,hogy kijár a közeli erdőbe sétálni egyedül,vagy a családdal.Olyan igazi kuporgatós,spórolós,aránylag kis fizetésből milliókat összespórolt. Az első felesége ezek miatt hagyta el,mert túl unalmasnak találta.A második hasonló,mint ő azért ő már jobban e világra való. Egyébként ő sváb származású(én is félig). Nagymamánk azt mondta,nincs vele gond,mert ő "olyan igazi sváb" ember lett,valaki szerint meg ő introvertált tipus,valaki szerint meg félre sikerült kicsit.Egyébként jó képű férfi,aki szerintem sokkal többre vihette volna.Szerintetek?
2022. jan. 21. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudatjuk, mitől olyan, amilyen, de a leírtakból teljesen okénak tűnik. Nem mindenki társasági ember, és nem mindenki törtető. Ha ő ilyen harmonikusan tud élni, és nem szopta be a világunk fogyasztási mániája, én inkább irigylem.
2022. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmi baj nincs vele. Dolgozik, van hobbija, nem ül mindig otthon, mert szeret sétálni, és nemcsak egyedül.

Szép, nyugodt élete van. Többre vihette volna? Mire? Legyen valami pörgős, nagyon stresszes munkája, napi 12 órában? Vagy mindig járjon el mindennap munka után?

Nem vagyunk egyformák. Ő ilyen. Szerintem nem fura, nem különc. Csak nyugis. De nagyon sokan vannak, akik pont ugyanilyenek, mint ő. Ezért nem is értem, hogy ez miért kérdés. Nem egy szélsőségesen elszigetelt figura.

2022. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is unalmas embernek tűnik, de kinek mi. Én más energiaszinten vagyok, szeretek tenni-venni, adni magamra, szép dolgokat venni. Teljesen az ellentéte vagyok szegénynek, valószínűleg megőrülnénk egymástól, de mindenkinek megvan a párja valahol. Nincs vele semmi gond, ő ilyen.
2022. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Vannak ilyen is, légy elfogadó, és befogadó. De az is lehet, hogy szorongó, vagy depressziós. Ezért kerüli az embereket
2022. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg izgalmas embernek tűnik ettől, szimpatikus.
2022. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!