Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itt feltett kérdésekből...

Az itt feltett kérdésekből évek alatt kirajzolódik az ember személyisége?

Figyelt kérdés
Ha végigolvasod mit tudsz meg magadról?

2022. jan. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy végigolvastam.
2022. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy tényleg annyira hihetetlen a személyiségem, hogy a többiek nem hiszik el, hogy őszinte vagyok.

Tényleg van jó néhány meredek tulajdonságom, amik a legtöbb embernek szokatlanok lehetnek. Ha meg leírok egy őszinte véleményt, akkor egyből jön az, hogy ez csak kamu lehet.

2022. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, de ha van, látható a nicknév, akkor egy idő után jobban kiszűrhető.
2022. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvasgatva a régebbi kérdéseimet és válaszaimat (4-5 éves pályafutás alatt) azt mondanám hogy inkább a személyiségbeli/kifejezésmódbeli változás ami nagyon szembetűnő nekem. Nem ismerek magamra se, nagyjából :D Sokkal szebben és választékosabban írtam mint most, de nagyjából ugyanazon témakörök között forogtam akkor is mint manapság. A gondolkodásmódom is teljesen más volt mint most. Viszont, néhány kérdésem/válaszom visszaolvasása fizikai fájdalmat okoz olyan baromságok :'D

Egyébként, nem hiszem hogy nagyon meg lehetne határozni egy ember személyiségét a kiírt kérdései és válaszai alapján, maximum a pillanatnyi állapota ami kiolvasható belőle. Az emberek folyamatosan változnak, néha rövid időn belül is. Új érdeklődési köröket találnak, változhatnak a nézeteik, az írásmódjuk és a gondolkodásmódjuk is, akár gyökeresen. Legalábbis, magamnál ezt tapasztaltam.

2022. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, talán 2009 óta vagyok itt, nekem is inkább a változás tűnik fel. (Meg az, hogy mennyire rossz, hogy nem tudom törölni a kérdéseimet / válaszaimat utólag.) Nagyon kis mitugrász hülyegyerek voltam régen, eléggé idióta életfelfogással. Meg azok a megfogalmazások hozzá, jó isten...
2022. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!