Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szerintetek "normális"...

Az szerintetek "normális" dolog, hogy "egyszerre" vagyok doktori hallgató, szobafestő, villanyszerelő, burkoló, motorszerelő, klasszikus zenész, és aktívan művelem mindegyiket területet?

Figyelt kérdés
Mikor milyen munka van... A tudományos dolgokat hobbi szinten csinálom (illetve annak tekintem), de ha keveset nyúlok a tudományos dolgokhoz, még az is "elég", persze a többinek is idő kell. Szerintetek ez normális? Hogy Fér össze egymással ez a sok dolog?
2022. febr. 11. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus zene melyik területét műveled? Milyen hangszeren játszol?
2022. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

és ezekből pénzt is keresel?

írd már le ide a heti időbeosztásodat

2022. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pénzt is keresek, de nem mindegyik tevékenységgel. A felsoroltak között van hobbi is.
2022. febr. 13. 23:21
 14/17 A kérdező kommentje:
A klasszikus zene tenyleg klasszikus, barokk "részét" művelem, de több hangszeren is játszok...
2022. febr. 13. 23:22
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fér össze, hogy azt gondolod magadról, hogy mindenhez értesz, de közben igazából komolyan semmihez sem. A végzettség nélküli villanyszerelést szerintem meg be kellene fejezni, mielőtt baj lesz belőle...
2022. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval egyet értek! Nem rosszindulat beszél belőlem, inkább csak egy epítő jellegű kritika, de szerintem is az van, hogy lényegében mindent IS csinálsz, de igazából semmit sem. Legalábbis komoly szinten.

Pont ez szokott lenni a probléma pl. az építőiparon belül is a nagy "szakik" mindenhez értenek, mindent nagyon tudnak, de igazábóp egytől-egyik mekkmesterek mert egyik szakmát sem tanulták ki rendesen és egyikben sem jók igazán.

Szóval én azt ajánlom, hogy ne akarj ennyi mindent csinálni, mert szétforgácsolod magad. Szerintem tanulj ki 2 szakmát, de úgy komolyan. Annyira, hogy profi legyél benne, akár külön ágazatban is. Jobban megéri!

2022. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értem ha valakinek több szakmája is van azoknak miért kéne egymáshoz hasonlítaniuk? Ha én kitanulom a kőműves szakmát, de érdekel a jogi pálya, akkor mi azzal a probléma? Nem előírás hogy köze legyen a két munkakörnek egymáshoz. Egyszerre érdekelhet több féle szakma is aminek semmi közük sincsen egymáshoz.
2023. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!