Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beadnátok/ eladnátok az...

Beadnátok/ eladnátok az eljegyzési gyűrűt ha nem kérték vissza?

Figyelt kérdés
Szép és nincs szívem eladni, mert amúgysincsenek ékszereim. Nem egy drága gyűrű, ezüst nem ér sokat. Érzelmileg nem az jut eszembe h jeggyűrű, bár biztos ha felveszem mindig eszembe jutna honnan van. De ha eladom akkor is eszembe lesz h én voltam már mennyasszony.

2022. febr. 16. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Bevágnám as zaciba.
2022. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha rossz emlékek fűznének hozzá, akkor persze.
2022. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Hat ha ilyen olcsó vacak gyűrűvel kért meg nem is kár hogy vége lett! Add el…biztos ér valamit.
2022. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Sokat újonnan sem érhet, így inkább tedd el emlékbe, ha nem kapsz agyvérzést a látványától!

Aztán majd 70 évesen jó lesz visszaemlékezni amikor a kezedbe kerül, hogy volt egy ilyen is az életedben.

2022. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

3!


Neke, kerámia gyűrűvel kérte mega férjem a kezem. Kimondottan olcsó darab, nekem viszont milliárdokat ér, mert egyrészt emlékezett rá, hogy anno azt mondtam, nekem ez tetszik, a köves drága xarok nem, másrészt meg ezzel kérte meg a kezem.


Kerdezo!

Tedd el emlékbe

2022. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Én megtartanám, de csak ritkán hordanám, ha kedvem van. Ha meg van valakim akkor egyáltalán nem hordanám de eltenném. Ez a te életed, nem kell megsemmisíteni a múltat, csak tudni kell hogy az a múlt.


Esetleg még elajándékoznám.

2022. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem sem kérte vissza (fehérarany volt kis gyémánt kővel). Eladni nem lett volna szívem, de látni sem akartam, így a gimis unokahúgomnak adtam, örült neki, hordta is (nincs arra ráírva, hogy lánykérő gyűrű).
2022. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezüstért nem sokat kapnál, tedd el vmi dobozba.
2022. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, visszaadnám az tuti, ha nem veszi el akkor belerakom a zsebébe, vagy elpostázom neki...de valahogy visszajuttatom.
2022. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen sz*rt én is visszadnék inkább, nyilván amikor egy fel milliós vagy több milliós gyűrűről beszélgetünk akkor más a helyzet azt el kell adni legalább ennyi haszon legyen rajta.
2022. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!