Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit teszel az erőszakos,...

Mit teszel az erőszakos, levakarhatatlan, csöves, drogos kéregetőkkel?

Figyelt kérdés
Ha agresszív módon pénzt kunyerál tőled és nem szakad le rólad, csak követ és nem hagy békén téged, követ, jön utánad, nem kop le rólad, beszél, nem hagy békén téged, bűntudatot kelt benned.

2022. febr. 24. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#6,8as vagyok

Igen, ezek közül kb egyik sem a balhét keresi, sem a lelki állapotuk, sem a fizikumuk nincsen meg a hozzá, nekik csak kell 50 forint a lehető legkisebb erőfeszítés árán.

2022. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
10es első sorban azért néznek könnyű célpontnak, mert a testbeszéd és a szemkontsktus nagyon árulkodik.
2022. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
🤔 marmint teged? En pont azt irtam h engem kb mindenki elkerul
2022. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem. 1es voltam.
2022. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aminap mentem az utcán. Egy kéregető pár pont előttem kért cigit valakitől, aki adott is egy szálat, de rögtön kértek is még egyet. Amikor én a közelükbe értem (mellettük mentem el), már ahogy köszönt az egyik, határozottan odaszóltam, hogy hagyjon békén. Ez megdöbbentette őket, békén is hagytak. Volt, aki külső szemlélőként sértőnek találta, jött utánam, de végül nem szólt be.


Nem arról van szó, hogy megvetem őket, csak, ha ennyi kéregetővel hoz össze a sors, kb azonnal különbséget tudsz tenni azok közöt, akik tényleg segítségre szorulnak és akik kiülnek valahova és várják a kétlábon járó bankautomatát meg az ingyenes, kétlábon járó dohányboltot, aztán, amikor elunják, esetleg meglett a pénz az esti iszogatáshoz, akkor hazamennek a kémyelmes otthonukba.


Ráadásul nem keresek annyit, hogy elosztogassam. Sőt, a régi melóhelyen volt olyan időszakom is, amikor ezer forintot kellett 7 napra beosztanom.


Fő, hogy legyen az ember határozott és ne féljen, párszáz forintért a legelvetemültebb sem fogja a szabadságát kockáztatni testi sértéssel, sőt, ismerik a határokat is.


Egyszer mesélték, hogy egy nő bevásárolt, a blokkot a kosárban hagyta és elindult kifele, mire egy ember utánaszaladt a blokkal a kezében, hogy hát ellopta a nő azt, amit vett. A pénztáros persze hirtelen nem is emlékezett, hogy kit szolgált ki, a nőt vagy ezt az embert és inkább igyekezett kimaradni. Az ember rendőrt hívott, a rendőr látta, hogy bankkártyával fizették ki a megvásárolt árut és mondta, hogy nézzék vissza, hogy kinek a nevén volt a szóbanforgó kártya. Az emberünk azonnal kereket oldott. Tehát nem kell félni, a kéregetők is ügyeskednek, de túl messzire nem mennek, ha látják, hogy nem fognak sikerrel járni, inkább szálnak a következő emberre át.

2022. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az ilyen lelenc csöves dögöket kellene felégetni mint a drogtelepeket
2022. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!