Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van baj, ha nem vennék...

Velem van baj, ha nem vennék fel nagyon nagy összegű (milliárdos) nyereményt?

Figyelt kérdés

Mindenki álmodozik a lottóötösről és hasonló, nagy nyereményekről, de én valahogy tartanék tőle. Úgy érzem, nem egészséges, ha valakinek csak úgy az ölébe hullik ekkora összeg, nem is beszélve a vele járó kockázatról. Persze, mindenki azt mondja, hogy ha nyerne, senkinek nem beszélne róla, de én nem hiszem, hogy lehetséges ilyesmit tartósan titokban tartani. Plusz úgy érzem, nem is bánnék okosan a pénzzel, elvenné az eszemet. Mondjuk, egy 50 millióig jöhetne, azt még okosan el tudnám költeni, de több egyszerre nem kéne.

Ez buta gondolkodás?



2022. márc. 15. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem, tisztán érthető a gondolkodásod!

Én sem vágyok nagy nyereményre, 50-100 millió bőven sok lenne...

2022. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Sosem nélkülöztél még, ugye? A mai világban az általad írt 50-100 millió gyakorlatilag semmire nem elég, ingatlant venni éppen csak lehet belőle (hosszabb távon fenntartani viszont nem), felújításra alig elég, befektetni kevés, zsebpénznek is csak akkor jó, ha eleve jobb anyagi körülmények között élsz. Tény, hogy a magyarok többsége pénzügyi analfabéta, ezért nem okos ötlet mondjuk egymilliárd forintot egyszerre rájuk bízni, de én tudnék vele mihez kezdeni, konkrét terveim vannak.
2022. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
12-es nagy terveid lehetnek,ha arra vársz hogy megnyerd a lottót. Biztos jó tervek ha lottó nyeremény kell hozzá.Ha olyan okos vagy,miért nem építed fel a birodalmad önerőböl?Miért akarsz úgy sok pénzhez jutni,hogy nem dolgoztál meg érte?
2022. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!