Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy ilyen fiatal lányok...

Hogyhogy ilyen fiatal lányok is vannak a kardiológiai szakrendelésen?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kardiológián ellenőrzésen, a váró tele volt kb. 20 ember, jó többnyire kb. 50 fölöttiek lehettek, de volt egy fiatal lány, aki kb.18 éves lehetett, szalagtűzője is volt, hisz ott volt a kabátján, aztán még két 20-22 év körüli lányt is láttam. Az egyiken 24 órás holter ekg monitor volt, meg mindegyik ment be először ekg vizsgálatra, utána a szakrendelőbe. Namost ilyen fiatalon is van szívprobléma? Ha igen, sajnálom öket. Mondjuk én 42 vagyok.

2022. ápr. 8. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen,fiatalon is vannak problémái az embernek.

+Örökölni is lehet.

2022. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sportolóknál derülhetnek ki problémák az extra terhelés miatt. Én is találkoztam szívkatéterezésnél 17 éves lánnyal.


Azt mondjuk én se értem, hogy mi lett volna, ha az a lány nem sportolt volna. Élt volna 50-60-70 éves koráig békésen, mit sem tudva egy kardiológiai rendellenességéről? Mert akkor inkább a sporttal járó extra terhelést nevezném károsnak, ha anélkül elő se jönne a probléma.

2022. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van fiatal is. Szívproblémája bárkinek lehet, sokan úgy születnek hogy eleve van vele valami problémájuk ami csak később derül ki.

Az unokaöcsém 12 éves, ma engedték haza a kórházból, egy 24 órás vérnyomásmérővel felszerelve. Holnap vissza.

Nagyon magas a vérnyomása, az ekg-ja sem lett jó, most próbálják kideríteni hogy mi a baj.

2022. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy van. Oké nem leszek népszerű, de TikTok-on rengeteg fiatal 18-20 éves lány tesz fel videót, hogy kiderült hogy agydaganata van, vagy épp túl van 2 stroke-on, rákos, stb. A betegség nem válogat, főleg ha a genetika sz.r.
2022. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel már 13-14 évesen is magas volt a vérnyomásom, szóval én is ültem ott akkoriban.
2022. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azért nem fejlődött normálisan a szívem mert az alkoholista anyám terhesen is ivott. Neki joga van... Azért éltem túl a koraszülést mert a rendőrök bevitték anyámat.
2022. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én gimiben hirtelen kezdtem el komolyan sportolni, ott derült ki a szívritmuszavar. Sok fiatal a magas vérnyomás miatt megy kardiológiára, jellemzően a cigi és az energiaital miatt.
2022. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 évesen megműtötték a szívem, úgyhogy én azóta járok rendszeresen kardiológiára. Lehet rám is furán néznek. sokszor, hogy mit keresek ott fiatal lányként... nem tudom, nem vettem észre :D
2022. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok a pánikbeteg is, szívideges fiatal, ők is kardiologián kötnek ki.
2022. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem melléütések vannak. Valamint egy billentyűelégtelenség. Viszont én kávézok napi 2x. Néha energiaital is. A multkor koránkelés és utazásba fáradtam el, dèlután 4-kor olyan fáradt voltam, hogy egymás után 2 doboz 250 ml es redbullt ittam meg, összesen 500 ml. Lehet nem szabadna. A fiam 14 a lányom 12 éves. Remélem nem örököltek semmi ilyet.
2022. ápr. 8. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!