Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy ilyen fiatal lányok...

Hogyhogy ilyen fiatal lányok is vannak a kardiológiai szakrendelésen?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kardiológián ellenőrzésen, a váró tele volt kb. 20 ember, jó többnyire kb. 50 fölöttiek lehettek, de volt egy fiatal lány, aki kb.18 éves lehetett, szalagtűzője is volt, hisz ott volt a kabátján, aztán még két 20-22 év körüli lányt is láttam. Az egyiken 24 órás holter ekg monitor volt, meg mindegyik ment be először ekg vizsgálatra, utána a szakrendelőbe. Namost ilyen fiatalon is van szívprobléma? Ha igen, sajnálom öket. Mondjuk én 42 vagyok.

2022. ápr. 8. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Évente Mo-n kb 800 gyerekbszületik vekeszületett szívfejlődési rendellenességgel. A gyereikeid valszeg egészségesek, mert akkor már lett volna tünet ennyi év alatt.
2022. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad csak az általam leírt jelenséget figyelembe venni, azonban eléggé elterjedt jelenség, hogy nagyon sok fiatal felelőtlen léptékben vedeli az energiaitalokat, - amelyek mértéktelen hosszútávú fogyasztása kardiovaszkuláris problémákat okoz.
2022. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fiataloknál is elég lehet,ha valaki rendszeresen szorong,pánikol,lesz egy magas vérnyomása/szívritmuszavar
2022. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
14 éves korom óta rendszeres "vendég" vagyok a kardiológián. Most 34 vagyok, tehát már nem fiatal lány, mégis gyakran látom az idősebbek csodálkozó nézését, illetve sokszor kérdezik is, hogy mit keresek ott. Félévente, szóval elég gyakran.
2022. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!