Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha buta vagyok?

Mit csináljak, ha buta vagyok?

Figyelt kérdés
Nem értek semmihez, nincsenek olyan témák, amikben el tudtam mélyedni és tudok beszélgetni róluk másokkal. Csak egy érettségim van, szakmám sincs, de úgy érzem, hogy 30 évesen már főleg nem fog az agyam, bár eddig sem ragadt rám semmi, kb. menthetetlen vagyok. Úgy érzem, hogy úgy nincs semmi értelme élni, hogy maximum az időjárásról tudok csevegni. Hogy fogadjam el, hogy egy buta, tanulatlan ember vagyok?
2022. ápr. 21. 22:04
1 2
 11/12 puritan ***** válasza:
100%

Az írásod alapján egyáltalán nem az jön le, hogy buta lennél. Szerintem csak önbizalomhiányod van.

Hidd el, csak ebben az országban milliószámra vannak olyanok, akik tőled lényegesen butábbak, viszont magukat különlegesnek, értékesnek tartáják.

2022. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kaladze ***** válasza:
Elsősorban legyen egy kis önbizalmad azt úgy szerzed meg ha vagy olvasol és akkor tuti rád ragad valami, illetve nézel dokumentumfilmeket, akármi ami érdekel, valaki pld a halászatban jó csak példának hozom fel..nekem fingom sincs róla. Biztos nem vagy olyan buta ha megtanultad a helyesírást. Inkább csak frusztrált vagy és elment a kedved a dolgoktól, valami kell hogy ihletet adjon.
2022. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!