Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik magányosak, nincs, vagy szinte alig van barátjuk ismerősük, de attól jól elvannak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 19:29
 1/7 anonim válasza:
45%
Ha van valami hobbijuk akkor jól elvannak magukba. Viszont azok akik még nem találták meg a hobbijukat, nehezen viselik az egyedül létét. Meghalt ugye nem valami kellemes egyedül lenni, mert (véleményem szerint) őket többször bántják (szavakkal), mert egy kicsit visszahúzódóak
2022. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*létet
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Meghát*


bocsi, hogy rosszul írtam

2022. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. (F)
2022. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én anno így voltam. Aztán elkezdtem dolgozni és túrázni.


Munkahelyen (építőipar) sok új arccal találkoztam nap mint nap. Túrázás meg olyan, amit simán lehet egyedül is tolni.


Aztán idővel kialakult ezzel kapcsolatban társaságom, külön emberek, előkerültek régi barátok, rokonok is.


De a mai napig simán elmegyek egyedül is. Sok dologgal így vagyok, simán beülök egy kávéra, moziba, elmegyek szinte akármilyen programra egyedül is.

2022. máj. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én például szeretek egyedül sétálni.

25/F

2022. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban szeretek egyedül lenni, mint társaságban.
2022. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!