Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Defektes vagyok, ha nem tudok...

Defektes vagyok, ha nem tudok szerepet játszani?

Figyelt kérdés
Én valahogy azt látom, hogy azok az emberek boldogulnak jól az életben, akik jól tudnak szerepet játszani. Sokszor érzem, hogy egy felvett szerepet játszanak. Pl volt egy barátnőm, aki miután terhes lett, egyből mindenkit szívemnek szólított és affektált, meg a pasiját elkezdte a férjemnek szólítani. De ez csak egy kiragadott példa. Én azt is érzem, hogy az emberek nem szeretik egymást annyira, mint amennyire megéri nekik mutatni, hogy elfogadják őket mások. Néha azt érzem, hogy azért nem alakulnak úgy a dolgaim, ahogy kellene, mert nem elég jók a színészi képességeim. Ti mit gondoltok erről?
2022. máj. 15. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezért defektes. Az én személyes ismerőseim nem azért boldogulnak jól az életben, mert szerepet játszanak. Céltudatos emberek, akik nem kevés munkát fektetnek a saját életükbe.
2022. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy defektes, de a mai "értékrendben" azok érvényesülnek a leginkább, akik a legnagyobb szélhámosok, - az egész élet egy szerepjáték, ahol el kell tudnod adni akár a semmit is úgy, hogy jó színben kajálják a célszemélyek.

A tisztesség fogalmát nagyjából 1996 magasságában törölték az értelmező kéziszótárakból, - nem kifizetődő. A tisztességes emberekből formálódik a manapság csak "lúzernek" hívott réteg.

2022. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!