Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat veszítek ha nem voltam...

Sokat veszítek ha nem voltam nyaralni soha életemben?

Figyelt kérdés
Mivel az egész életem egy csőd így nem is telik rá, de társam sincs hozzá. Annyira jó lehet azoknak akik évente egyszer legalább nyaralnak külföldön és van párjuk is szóval nem egyedül. Milyen érzés?

2022. máj. 15. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül ki nyaralna?"


Bárki aki élvezi is az életet és csak a farkát cibálja otthon a nagy magányban és unalomban.

2022. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"és csak" = és nem csak

Ugye? :)

2022. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta nem voltam nyaralni. Talán úgy 10 éve. Az is egy napos fürdőzés volt.

Ha nagyon hiányolod, akkor mondjuk egy szombati nap menj el valahova. Mi többször voltunk már Mórahalmon. Szerintem már az eltelt idő alatt (mióta nem voltam) rendesen megújult. Gondolom a közeledben is van valami ilyen féle hely. De ha a Balatont céloznád meg vagy valamelyik közeli állóvizet, az is jó. Egy szombat belefér, nem?


Persze ha ilyesféle nyaralásra gondolsz.


Ha ilyen külföldi, többnaposra, akkor abban nagyon nincs tapasztalatom. Még gyerekként voltam Horvátban. De nem hagyott mély nyomot. A majdnem 1 hétből semmi nem maradt meg. Csak hogy sokat volt borús az idő (2004 ősz eleje), és hogy nem éreztem túl jól magam. Valahogy nem volt meg a feelingje.

2022. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!