Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan életkèptelenek az...

Miért olyan életkèptelenek az emberek, hogy egyedül nem képesek semmit megtalálni, hanem mindig az árufeltöltőt kell zaklatni?

Figyelt kérdés
Egy nap 20x vagy 30x azt csodálkoznak, hogyha az ember már nem válaszol kedvesen. 🤣🤣 Olyan könnyen ítélkeznek , a legnyugodtabb ember is felháborodik ezen. 🤣
2022. máj. 18. 07:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%
Mellesleg minek kérdezel ha minden válaszra bunkózól? Oké leírtad az "érzéseidet" de kaptál egy csomó érdembeli választ...és közlöd haljatok éhen...én is kívánom hogy haljál éhen akkor...ha ennyire életképtelen vagy elvégezni a munkaköri feladataidat-....remélem sosem látlak boltban és ha így reagálnál akkor biztosan kirugatnálak
2022. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért árúfeltöltőként, ha panasz érkezik rád hamar kiraknak kérdező, tökmind1, hogy ez a része a munkakörödnek vagy sem.
2022. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
81%

A lakásom melletti üzletben elég gyakran átrendezik a készletet -mondják, hogy keresekedő fogás :( szóval semmi nem ott van, ahol még tegnap láttam.

Miután vásárolni indultam és nem sétálgatni, bosszantó hogy mindig újabb és újabb felderítő kutatásokat kell végezni.

Ha én nem találom, akkor más sem, így a következő vásárló is kérdezni fog.

Természetesen mindeki azt megkérdezni, aki éppen akkor és ott pakolászik.

Mi ebben a hiba?

2022. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

33

"Mi ebben a hiba" - a kérdező :D

2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

....bántás nélkül erre próbáltam célozni. ;)


/#33voltam/

2022. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
:D
2022. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy türelmes, dolgozz máshol, ne itt rinyálj. A nagy kapitalista multik aljas sunyi technikája, hogy rendszeresen megváltoztatják a termékek helyét, hogy minél nagyobb utat járjon be a vásárló, és több terméket kívánjon meg. Az ember ezen felbőszül és zaklatja az alkalmazottakat. Majd ha a multik leszoknak erről a módszerről, az ilyen emberek száma is csökkenni fog.
2022. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ez megint olyan kérdés, amiben a szemmel láthatóan nem túl képzett/értelmes, de legalább nagyképű alkalmazott droid meg van sértődve, amiért hozzájuk szólnak a vásárlók. Esetleg ha nem rendeznék át folyton a boltokat, és ésszerűen lennének elhelyezve a termékek, nem szólnának hozzád.

Ahogy leírták, életképtelenek akkor lennének a vásárlók, ha bolyonganának az üzletben fél órát, nem pedig megkérdeznének valakit.

2023. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!