Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan életkèptelenek az...

Miért olyan életkèptelenek az emberek, hogy egyedül nem képesek semmit megtalálni, hanem mindig az árufeltöltőt kell zaklatni?

Figyelt kérdés
Egy nap 20x vagy 30x azt csodálkoznak, hogyha az ember már nem válaszol kedvesen. 🤣🤣 Olyan könnyen ítélkeznek , a legnyugodtabb ember is felháborodik ezen. 🤣
2022. máj. 18. 07:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%
És most ezen mi a fenét röhögsz? Hogy ezért bunkó vagy másokkal, mert meg mernek valamit kérdezni? Rakj magadra egy táblát akkor, hogy "Vigyázat, harapós vadállat"
2022. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Képes lennék, de nem mindig van időm keresgélni.
2022. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én voltam árufeltöltő, és mégis bírtam normálisan válaszolni az embereknek, akik segítséget(!) kértek. Nekem nem került semmibe. Lehet hogy szimplán figyelmetlenek, vagy nem ott járnak fejben mert történt valami rossz velük, vagy már azt tervezik hogy fogják a kislányukat balettre, Fifikét meg orvoshoz vinni ha a kocsi a szervízben van, vagy szimplán sietnek. Ha zavar hogy emberekkel kell kommunikálnod, ez nem a te munkád.
2022. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 L.. István ***** válasza:
91%
A franc se fog pár dologért egy órát kódorogni egy hiperben, ahol nem vagyok ismerős, csak mert az árufeltöltőnek nem tetszik, ha megszólítják. Menjél birkapásztornak.
2022. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zaklatás, hanem a munkád része!
2022. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, de egyes boltokban kb hetente van átrendezés, vagy van olyan, hogy a meghirdetett árú ki sincs pakolva, csak ott van a sarokan egy raklapon kicsomagolatlanul..
2022. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom neked sem probléma, ha az ellenőr, kalauz, pénztáros stb bunkón szól hozzád, végülis neki még több emberrel kell beszélni...
2022. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
56%

16


Mondjuk én már annak is örülök, ha az árúfeltöltő válaszol, és jó választ ad, sokszor még ők se tudják mi merre, vagy néha csak úgy csinálnak mintha nem hallanának.


Szóval engem nem zavar ha flegma vagy :D

2022. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%
Te aztán komoly vitapartner vagy akivel egy élvezet a társalgás. Szeretem, amikor röpködnek a száraz érvek, semmi személyeskedés, ez az én emberem!
2022. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nyugi, a kollégáim 80%a is így gondolja 🤣
2022. máj. 18. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!