Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről, aki utálja a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 11:37
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
94%
én szeretem a kicsiket, legjobb barátnőm utálja őket, annyi a véleményem, hogy ha én vigyázok a fiatal rokonokra, akkor nem szervezek vele közös programot. nem értem azokat az embereket, akik mindenáron rá akarják erőltetni magukat (vagy a kölyküket) a másikra.
2022. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
13%

Nekem eddig három ilyen ismerősöm volt, én sajnáltam őket, mert mindhárman boldogtalanok és kiégettek voltak. (Mindegyikőjüknek volt hobbija, járt nyaralni, de nem éreztem azt, hogy ezt igazán élveznék).


Általánosságban nem tudok beszélni róla, mert az, hogy valaki mennyire szereti a gyerekeket olyan kis része a személyiségének, hogy emiatt nem fogok rá nagyon másképp nézni.

2022. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
84%

Semmi véleményem nincs.Annyi hogy nem mindenki bírja a zajt mert egy kisgyerek igenis zajos,élénk és hangosan beszél.Nyilván rászól a szülő jobbik esetben hogy ezt ne csinálja de nem mindig ér vele célt főleg ha dacoskodik épp a gyerek.

Mindenkinek más a tűrőképessége,ennyi.Nekem még nincs gyerekem de szeretnénk és tudom mivel jár és így is készülök mind testileg mind idegileg:D

Viszont nagyon aranyosak is és szeretnivalóak ettől a kis "hibától" eltekintve.

2022. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
75%

Kétféle véleményem van.


1. Ha valaki rendesen megneveli a gyerekét, hogy egy udvarias, visekedni tudó gyerek legyen belőle, azt a gyereket senki sem utálja.


2. Aki utálja a gyerekeket, ne menjen olyan helyre, ahol (neveletlen) gyerekek vannak és a távolból utálkozzon.

2022. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
76%
Semmit én is utálom a gyerekeket
2022. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
71%

#14

Az a baj hogy mindenhol ott vannak. :/

Bár ne kéne olyan helyre mennem! De tele velük a tömegközlekedés, az utca, az élelmiszerbolt... És akkor még csak dolgozni voltam meg boltban. A szórakozási lehetőségekről már kb le is mondtam, strandra, múzeumba, kirándulni, moziba és hasonló helyekre nem lehet úgy menni hogy ne legyen tele vonyító gyerekekkel.... :/

2022. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
55%
Nem ez az erdekes, hanem hogy mi a szituacio es mit csinal.
2022. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek vele.
2022. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
74%
Támogatom
2022. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
59%
Hasonlítunk!
2022. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!