Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről, aki utálja a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 11:37
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
16%
Én meg egy másik fajta állatot, de mégsem írok ki heti3szor erre vonatkozó kérdést. Egyszerűen csak vitát akar generálni.
2022. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
11%
Én nem értem. Egyrészt azt nem értem, amikor egy csecsemő sír és ezen kivannak. Hát hogy máshogy tudna kommunikálni egy kisbaba? Másrészt meg én mindig mosolygok, ha meglátok egy gyereket, főleg, ha minél kisebb, más meg egyenesen utálja... Bár ha ő nem csinál gyereket, akkor nekem oké :D Csak hagyja békén őket.
2022. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
83%

#42

"Egyrészt azt nem értem, amikor egy csecsemő sír és ezen kivannak. Hát hogy máshogy tudna kommunikálni egy kisbaba?"

Nem a kommunikáció a baj, egyszerűen sokan nem szeretjük a visító hangos zajokat. Se a vonyító kutyát, se az autóriasztót, se a babát. Dobhártyaszaggató, ennyi.

Másrészt sokszor olyan helyre visznek csecsemőt ahol eleve semmi keresnivalója nem lenne.

2022. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
14%
#43 Igen ezt megértem, nekem is érzékeny a fülem. De a kisbabákra valahogy nem, gondolom mert nagyon szeretem őket :D
2022. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
96%
Nos szerintem nem vagyunk egyformak, es azert mert mas nem szereti azt amit mi, meg nem lesz rossz ember. Legyen szo barmirol. En peldaul ki nem allhatom a gyerekeket. Termeszetuknel fogva hangosak, figyelmetlenek, kajlak, szamomra problemasak. Persze vannak aranyosak, de altalanossagban azt kell mondjam , hogy nem szeretem oket . Ettol fuggetlenul ezt nem reklamozom, ez a sajat velemenyem, es peldaul oszinten tudok orulni a legjobb baratom kisfia barminemu sikerenek. Nem tartom magam emiatt rossz embernek, es szerencsere senki mas sem a kozvetlen kornyezetembol. Ugyanolyan termeszetes emberi erzelem ez mint amikor valaki imadja oket es immunis ezaltal minden problemara veluk kapcsolatban.
2022. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
77%

vannak aranyos gyerekek, és vannak semlegesek, meg olyanok, akikben kb. a sátán dolgozik.


ennek függvényében lehet az adott gyereket szeretni, vagy éppen nem érezni semmit a közelében, vagy elmenekülni, ha csak megjelenik valahol.


ennél több ebben a témában nincs.

2022. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
12%
Miért van lepontozva az, aki szereti a gyerekeket és miért van felpontozva az, aki nem? Mintha egy univerzális igazság lenne, hogy a gyerekek gonoszak. Szerintem egyik vélemény se érdemel legpontozást.
2022. aug. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, mint láthatod, a libernyákok szerint ez nem gond.


De kérdezd csak meg tőlük, mi a véleményük azokról, akik utálják a melegeket...

2022. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
75%
Okkal vannak lepontozva, elég csak visszanézni a válaszokat. Sérültnek és betegnek nevezitek azokat akik valami miatt nem szeretik a gyerekeket. A 48-as meg volt olyan idióta és belekeveri a politikát.
2022. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
16%

Látom betalált sokaknak :D

Érdekes ez a libernyák világnézet

2022. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!