Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről, aki utálja a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 11:37
1 2 3 4 5
 21/50 Senior Séf ***** válasza:
30%
Az, hogy feledékeny. Ó is volt ugyanis kisgyerek, és ő is ugyanolyan idegesítő lény volt, mint akiket ma nem tud elviselni.
2022. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
79%

#21

És?

2022. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
80%

Nem ítélem el, mert én sem szeretem őket.


Még a cukikat sem, tök semlegesek.

2022. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
79%

Miért kellene rólunk rossz vélemény vagy elítélni minket?


A kölök jellegénél fogva hangos (engem a hangszíne is kifejezetten zavar) és nagyon eleven. Ez igenis lehet zavaró, ha elmélyednél a gondolataidban, elfoglalnád magad vagy elmélyednél egy beszélgetésben.

Zavaró, ha a bringaúton vannak, mert nehéz előzni vagy szemből kerülni, zavaró a futópálya mellett, mert nem tudod, hogy hirtelen eléd lép-e, mit fog csinálni, zavaró étteremben, hogy futkosnak.

Őszintén én azt se szeretem, hogy előzékenynek kell lenni velük, pl tömegközlekedésen.

Vagy amikor egy programon ők vannak a középpontban, aki meg nem "ért hozzájuk" és inkább beszélgetne/whatever, az unatkozik...


Amúgy semmi sem cuki bennük.



Nálam az teszi be a kaput, hogy rendszeresen értékesebbnek tartják az életüket, mint a felnőttekét. (Ráadásul erről én pont fordítva gondolkozom, indokokkal együtt.)



Vagy: hogy képzeli hogy cigizik a gyerekek mellett? (Miért??? Ha a felnőtt dohányzik passzívan, az már nem is gond?)

Ilyen olyan szennyezés (pl levegő víz stb) jajj gyerekeket érint - miért, a felnőtt nem számít? Igen, növekvő szervezet. A felnőtté meg egyre nehezebben regenerálódó szervezet.


Ezek kifejezett ellenszenvet is ébresztenek bennem.

2022. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Attól függ, mit ért utálat alatt, ha csak nem bírja a gyerekzajt és zsivajt, azt még meg is értem.


Azt viszont nem, ha bántalmazza őket, remélhetőleg nem pedagógus, vagy edző az illető.

2022. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
14%
Beteg.
2022. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
7%
Pasik gyakran vélekednek így. Nekik nincs anyai ösztönük.
2022. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
83%
Én se nagyon csípem őket. Pedig én még tini vagyok.
2022. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
10%

Aki utálja a gyerekeket annak valami sérülése van.

Tartson kutyát, azt be tudja tanítani.

Van egy ilyen ismerősöm, minden szempontból férfias. Nem csak a viselkedése, a külseje is. Nagy keze nagy lába van, koszos szakadt tornacipőt hord, férfi nadrágot, de még egy parfümöt sem képes használni. Egy szóval pasis.

2022. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
74%
Én egyik sem vagyok mégis rühellem mások kölykét 😃
2022. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!