Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kuzdhetnem le a gatlasa...

Hogyan kuzdhetnem le a gatlasaimat?

Figyelt kérdés

Tegnap kegyetlenul berugtam magamhoz kepest, mert regi ismerosokkel talalkoztam. Nagyon ritkan szoktam inni es megritkabban ennyit, szoval ilyen kb. 5-10 eve volt utoljara, de ilyenkor olyan kozvetlen tudok lenni masokkal, meg annyira nem erdekel, hogy mit gondolnak rolam, hogy szinte minden gatlasom eltunik es valahol azert jozanom is hasonlo szeretnek lenni, mert alapjaraton nehezen tudok ismerkedni / kapcsolatokat epiteni.


Ha reszegen megy, akkor jozanom is mennie kene valahogy, nem?


2022. máj. 29. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan mi a jó neked abban, hogy másoknak akarsz megfelelni, és itt ekézed magad?
2022. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező: legyőzés pszichológus segítségével, ez lenne a legjobb, nem az hogy alkohol segítségével próbálkozol...
2022. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!