Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Festett haj munkahelyen...

Festett haj munkahelyen férfinak? Mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és dolgoztam már banknál, meg biztosítói területeken, back office területekre kell itt gondolni, nem érintkezek ügyfelekkel, nagyjából két éve festem a hajam, eredetileg sötétbarna vagyok, egy jó ideig középszőke voltam, de sokan inkább szőkésbarnának mondják, nem egy túl világos színről van szó. Most kicsit vörös lettem, de ezt se valami rikító lángvörös formában kell elképzelni, egy szolidabb, talán kicsit mahagóni beütésű vörösbarna.

Extrém színű hajam nem volt, nem is akarok, gondolok itt zöldre/kékre/lilára. Hagyományosabb színek voltak.


Most épp munkakeresés közben vagyok és elgondolkodtam jelenthet-e hátrányt a hajszínem. Nyilván tapasztalatomból adódóan back office jellegű munkákat nézek és bankszektorban akár vagy biztosítóknál.

Egyébként bankban back office területen volt egy munkatársunk akinek neonzöld haja volt piercingje és felvették és amúgy tök jól dolgozott. Ebből kifolyólag sem gondolom, hogy olyan nagy probléma lenne.


Én úgy gondolom a személyiség, a munkatapasztalat számít elsősorban, de érdekelnének vélemények, ilyen közegben mit tapasztaltak?

Ha úgy adódnak, hogy megkérnek fessem nem tudom mondjuk barnára én átfesteném az állás érdekében.


Hozzáteszem, életemben nem volt semmi megkülönböztetés emiatt munkahelyen és máshol sem, multiknál dolgoztam főként, csak most elgondolkoztam ezen a témán.



2022. jún. 1. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem kötelező minden szembejövőnek tudni, hogy festve van a hajad, ha a szemöldököd is mindig festve van hozzá, illetve nem valami olyan szín, ami nehezen hihető a sajátodnak. Mert hiába természetes egy szín, ha homlokegyenest az ellenkezője az eredetinek, akkor ki fog lógni a lóláb. Nem az a gond, hogy festik az emberek a hajukat, hanem sokszor nevetségesre.
2022. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Csak annyira befolyásoló tényező, mint amennyire a munkától teljesen függetlenül is.
2022. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!