Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog buszon így...

Normális dolog buszon így viselkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. Egy 19 éves srác meg a barátnője előttem ültek a buszon. És csokoloztak egyfolytában. És láttam a lány oda nyúl a srácnak a f..ához ruhán keresztül.. én meg a barátnőm sose csinálnánk ilyet buszon... én ültem mögöttük, szembe meg egy idős néni ült velük. Egyfolytában csokoloztak meg fogdostak egymást idegesítő
2022. jún. 3. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Én büntetném az ilyet. Neveletlen suttyók, illemről még nem hallottak. A kedvencem a mozgólépcsőn kötelező smárolás. Szánalmas. Otthon kéne ezeket csinálni.
2022. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Engem borzasztóan tud idegesíteni az ilyen. Attól még mert nekik olyan kedvük van, másnak nem kötelessége nézni, márpedig a busz nemcsak az övék, nem megoldás, hogy mindenki félrenéz csak miattuk. Ha annyira falni akarják egymást, akkor maradjanak otthon és csinálják ott.

Az ilyen emberek csak külsőre emberek, amúgy állatok szintjén vannak. Ha mindenki azt csinálna a buszon amit akarna, akkor biztos lenne pár dolog, ami meg nekik nem tetszene.

2022. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek a 2-vel...

Akit ennyire a hormonjai irányítanak, és nem tud disztingválni, az nem tartozik az emberi fajba.

2022. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
Én meg sosem értettem azokat az embereket, akik ahelyett, hogy maguk is smárolnának egy jót a párjukkal, azon vernyognak, hogy még van szerelem a világon.
2022. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

4: a szerelemmel semmi probléma...! Ki lehet fejezni egy szimpla összenézéssel is.


a testi szexualitás közterületen történő gyakorlásával van a baj!


Elég baj, ha nem érted.

2022. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem normális, menjenek szobára!
2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem undorító. Őszintén, az ilyentől hányni tudnék. Oké, ha az ember fogja a párja kezét, vagy ha megölelik egymást, vagy ilyesmi, viszont konkrétan nyilvános helyen falni a másikat? Menjenek szobára, egyszerűen ezt nem illik. Tudni kell, hogy mi az amit illik és mi az amit nem nyilvános helyeken, meg is van a véleményem az ilyen emberekről.
2022. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
kapcsolatfüggők, sok ember ilyen
2022. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

8


Az nem ezt jelenti.

2022. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
A szerelemmel meg a szexualitással semmi baj, azzal van a baj, hogy ezt a buszon, mindenki előtt, utcán, nyilvános helyen csinálják. Nincs jelenleg barátom, de számomra nyilvános helyen annyi férne bele, hogy megölel, gyorsan megcsókol (nem ilyen hosszú smárolásra gondolok), de ennyi. A fogdosás maradjon otthonra, amikor ketten vannak. Olyat is láttam, hogy a pasi megfogta az utcán a csaj s.ggét, hát velem ilyet biztos nem csinálna senki ott mindenki előtt.
2022. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!