Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog buszon így...

Normális dolog buszon így viselkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. Egy 19 éves srác meg a barátnője előttem ültek a buszon. És csokoloztak egyfolytában. És láttam a lány oda nyúl a srácnak a f..ához ruhán keresztül.. én meg a barátnőm sose csinálnánk ilyet buszon... én ültem mögöttük, szembe meg egy idős néni ült velük. Egyfolytában csokoloztak meg fogdostak egymást idegesítő
2022. jún. 3. 14:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is gáz, kökin vonat állomáson is volt egy fiatal pár, amig én suliba jártam, akik folyton nyalták egymást. Ez olyan egyébként, mint a JBL-en Trappet meg trágár sz@rokat hallgató kölykök. SENKI nem kíváncsi rá.
2022. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

14


"És mi bajod lesz tőle?"


Ez elég hülye érv, ennyi erővel akkor engedni kéne a nudizást is meg a szexet közterületen. Végül is mi bajunk lesz?

Debil...

2022. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez 3 dolog miatt irritál nagyon:


1. Senki nem kíváncsi rá, hogy hogyan vakargatják egymás torkát belülről. Kulturálatlan, bunkó szokás mindenki orra alá dörgölni az enyelgésüket.


2. Pont az ilyen emberek többsége az, aki felháborodik és osztja az észt, ha 2 meleg egymás kezét fogja, mert "ne reklámozzák, ez a 4 fal közé való", közben meg ők nyilvánosan pettingelnek.


3. Legtöbbször ezt undorító, jól hallható hangok keretében nyomják, ami kics#szettül idegesítő már 2 perc után is.


Személy szerint én büntetném az ilyet. Örülök, hogy szeretik egymást, de az ilyen nyilvános petting műsor már eléggé a ló túloldala. Lefogadom, hogy ha nem lenne tilos, akkor nyilvánosan már dugni is elkezdenének. Sajnos a legtöbb ilyenből simán kinézem ezt.

2022. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!