Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan pillanatotok,...

Volt már olyan pillanatotok, amikor létezésen kívül estetek?

Figyelt kérdés
Mintha idegen lenne minden körülöttetek, a testetek, a tárgyak, az élet. Nem hiszem lehet ezt szavakba foglalni. Nem depresszióra gondolok, szimplán arra a különös érzésre amikor megkérdőjeleződik minden és csak az idegenség van jelen.
2022. jún. 9. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy ugyanarra gondolunk-e, de olyan volt, amikor úgy éreztem, én csak egy nézője vagyok a cselekményeknek, mint mikor álmodom.
2022. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a deperszonalizációra/derealizációra gondolsz. Az nagyon ijesztő érzés, nekem már többször is volt.
2022. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon keveset aludtam és felébredtem.
2022. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Igen, szerintem erre gondolok, eddig nem nagyon tudtam hogyan keressek rá, de pontosan leírja, hogy mit szoktam ilyenkor érezni. Nálam is többször jelentkezik, régebben ijesztőnek találtam, mostanában inkább különösnek és nem tudom hova rakni utána a dolgokat. Nálad hogyan szokott jelentkezni? Totál random vagy ér valamilyen hatás ezek előtt?
2022. jún. 9. 23:25
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Én ma azon gondolkodtam hogy mi van ha nem úgy létezünk ahogy hisszük hogy létezünk az agyunk szüleménye az ahogy látjuk a világot a dimenziót amiben benne vagyunk a valóság teljesen más lehet csak beképzeljük az embereket magunk köré és nincs is olyan élőlény hogy ember hanem teljesen másfajta lények vagyunk amiről az emberek amiknek képzeljük magunkat nem tudnak lehet beképzeljük az iskolát és a tanárok tanításait meg a barátunkat mindenki körülöttünk lehet csak a képzelet agyunk ilyen erősen működik az időutazás se lenne akadály csak hinni kell benne és más téridőkontíniúleumban vagyunk. Dicséretes ötös lettem biológiából azért gondolkodok okos dolgokon de más nem szeret beszélgetni ilyen okos dologokról az osztályban ők nem lettek dicséretes ötösök biológiából csak én örülök hogy a gyakorikerdesek.hu oldalon lehet okos dolgokról beszélgetni.
2022. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen volt.


Asztrálutazás vagy Testelhagyás.

Ritka és igen bonyolult meditációs gyakorlat.

2022. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen nem is egyszer, pontosabban azt éreztem hogy minden csak illúzió vagy valami ilyesmi, depressziós időszakban volt ilyen sokszor...vagy egy after party után amikor szét kábítószereztük magunkat fiatalon, vagy egy szakítás után. 29f
2022. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugye a kérdező nem akar arra célozni, hogy szó szerint kiesel a valóságból dolog mintha valami szimulációba lennénk vagy dimenziók közé esnél ki?
2022. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Valami olyasmire. Mintha a világon lennél, de mégsem és mindent kívülről szemlélnél, a saját énedet is, ha ránézel a testedre vagy a tükörbe egy idegen néz vissza rád.
2022. jún. 10. 00:01
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez esetben az a baj, hogy ez meg már mentális betegség.

Ehhez nem tudok mit szólni.

2022. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!