Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy sikerült elfogadnod a...

Hogy sikerült elfogadnod a külsődet?

Figyelt kérdés

Mostanában rengetegszer gyötröm magam, hogy min kéne változtassak, és kb idegi összeomlás szélére sodort.


Nem tartom magam rondának, sokan mondják, hogy jóképű vagyok, de vannak hibáim (például a fogaim nem valami szépek). Magasságommal nincs baj, szoktam edzeni is, így sportosabb testalkatom van.



Még 30 éves se vagyok, és valahogy olyan érzésem van, hogy akkor nekem most elég volt ennyi az életből, kalap kabát.



2022. jún. 21. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok tudni 8 milliárd embernek megfelelni. Ezért megpróbálok magamnak, vagyis kevesebbszer nézek tükörbe, de folytatom az edzést :D
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dolgoztam érte. Lehet, hogy nem tökéletes, de a beletett munkát igenis tisztelem
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 franciasrac ***** válasza:
52%
Mert mindig mondtam magamnak mennyire szép voltam és szépnek találom magam. Ha ellenben azt gondolkodod, hogy csúnya vagy, akkor csúnyának fogod találni magad. Ebben nincs csoda, dolgozni lehet az önbizalom fejlesztéséért, de biztos egyeseknek nem fogsz tetszeni, másoknak pedig igen, ezért ne gondold túl ezt.
2022. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
100%
Kihoztam belőle a legjobbat, innentől kezdve mosom kezeimet.
2022. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit csinálok, mindig lesznek emberek akiknek én leszek a legrondább, legvisszataszítóbb élőlény a Földön. Akkor meg minek görcsöljek rajta?
2022. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
kijöttem a depresszióból és rájöttem nem is nézek ki annyira rosszul
2022. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy, mindig is ronda voltam, még kiskoromban is. Ezért nincsenek barátaim, de nőm sem volt. Most 42 vagyok, szóval az élet lassan lepereg. Ez van sajnos. Üldögélek naphosszat egy sötét szobában, regényeket írok, edzek a semmire, van, hogy normálisan eszek, de van hogy nem.
2022. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

igyekszem az összes megváltoztatható aspektust szépen sorban megváltoztatni, azzal meg, amivel muszáj együtt élni, mint magasság, ősrégi műtétek hegei, ilyesmi, igyekszem nem foglalkozni. igazából ezzel is úgy vagyok mint sok minden mással is: nem tökéletes, de ami tőlem telik, megteszem, ami nem rajtam múlik, az úgymarad, ennek fényében az eszményi tökéletes sose lesz ugyanaz, mint az elérhető legtökéletesebb állapot.

ha rosszak a fogaim (azok), fogorvoshoz megyek, és megszereltetem, ha nem szép a hajszínem (nem az) befestetem, stb.

2022. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ahogy 4-es: nekiültem kiötölni, hogy hozhatnám ki belőle a legtöbbet, hogy tehetném elfogadhatóvá vagy akár vonzóvá

aztán érezhetően jobbak lettek a visszajelzések

illetve lett egy párom, aki a legdurvább szépséghibámat kifejezetten vonzónak találja

2022. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én szép vagyok😎🤷‍♂️

☝️Meg szerény is...

Egyébként, pont nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam. Kövér nem vagyok, sem pedig pálcika ember. A pofám olyan amilyen, nekem tetszik, változtatni meg nem tudok és nem is akarok rajta.

Lehet hogy hülyeség, de én azt vettem észre, hogy annyira nagyon elcseszni nem lehet, ha nem vagy túlságosan elhízva. Mindenkiben van valami ami szép/ egyedi. Legalábbis számomra.

Láttam már olyan csajt, akinek rohadt jó teste volt, de kicsit olyan butácska feje/ nézése volt. De láttam már olyat is, aki dagi volt, olyan tokája volt, hogy csak na, de valami mégis megfogott a tekintetében.🤷‍♂️

Aztán lehet, hogy csak én vagyok ilyen elcseszett, de rengetegszer azt veszem észre, hogy mindenki külsejében találni vonzó és kevésbé vonzó dolgokat. Az meg egy dolog, hogy ehhez a belső tulajdonságai majd hozzátesznek, vagy épp elvesznek belőle.

19/f

2022. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!