Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan sikerült elfogadnotok...

Hogyan sikerült elfogadnotok azt, hogy a férjetek már nem akart több gyereket?

Figyelt kérdés

Mindig is három gyereket szerettem volna, most kettő van. Férjem nagyon ellenzi, hogy legyen még egy. Olyan rossz belegondolni, hogy már nem lehet több gyerekem.


Vagy esetleg van köztetek olyan, akinek sikerült meggyőznie a férjét/párját, hogy mégis vállaljanak még egy gyereket? Mivel sikerült rábeszélnetek?



2021. szept. 28. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

A mai bizonytalan vilagban epp eleg nehez kettövel is. Föleg az anyagiakra gondolok.

Eld meg a csaladoddal a szep pillanatokat, s majd ha a sors ugy hozza lehet meg gondolja magat a ferjed. Ne szomorkodj amiatt ami nincs, örülj a ket szep csemetenek.

2021. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon örülök nekik, imádom őket, rengeteg boldogságot adnak nekem. Csak valahogy úgy érzem, hogy úgy lenne teljes a családunk, ha lenne még egy gyerek.
2021. szept. 28. 20:45
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne erőltesd rá és ne is próbáld meggyőzni. Fogadd el, hogy ő nem szeretne. Fordított esetben neked sem esne jól. Inkább boldogan együtt a család két gyerekkel,mint egyedül hárommal.
2021. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

A következő képpen:

Béla, legyen még egy gyerekünk.

Drágám! Már ezt a kettőt nevelni is sok energia, nekik még meg tudok teremteni mindent de egy harmadiknak már nem biztos, szeretnék veled időt tölteni és nem előröl kezdeni a bázós időszakot.

Jolvan drágám megértelek, és nem foglak mindemféle alattomos dologgal rávenni hogy márpedig legyen 3. gyerek mert ÉN akarok, hisz egyenlő felek vagyunk.

Vége

2021. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4-es, elhiheted, hogy semmilyen "alattomos dologhoz" nem szeretnék folyamodni, és nem is fogok. Van lelkiismeretem. Megértem őt is.
2021. szept. 28. 21:21
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
5. Én elhiszem. De a rábeszélés is eléggé az ,tekintve ,hogy ő nem akar több gyereket. Inkább el kellene fogadni és nem győzködni, ha erőlteted akkor mégjobban nem fog akarni plusz még a kapcsolatotok is tönkre megy.
2021. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6-os! Ez a kettő módszer az, amit el akarok kerülni, az "alattomos dolgok", és a rábeszélés.


Sajnos el kell fogadnom, hogy ennyi volt, nem élhetem újra át, de olyan nehezen megy.

2021. szept. 28. 21:51
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7. Értem én csak azért írtam mert az írtad "Vagy esetleg van köztetek olyan, akinek sikerült meggyőznie a férjét/párját, hogy mégis vállaljanak még egy gyereket? Mivel sikerült rábeszélnetek?". Ezért mondtam, hogy a rábeszélés nem jó opció.

Gondolj arra, hogy ha nőnek a gyerekek újra szabadabban tudtok mozogni kettesben is akár , több programot tudtok csinálni, meg olyanokra amiben esetleg egy baba" akadályoz" de neked hiányzik.

2021. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Én is mindig hármat akartam, de a lehetőségeink nem voltak adottak,de egyszer csak az változott. A korom miatt már kezdtem elengedni a dolgot, de az egyik kolléganőm bejelentette hogy terhes pedig 5 évvel idősebb volt, ez bogarat ültetett belém, hogy még lehetne nekem is.

Azon kattogtam nem tudtam kb sírás nélkül a férjemre nézni, hogy miatta nem lehet még egy gyerekem, és nem direkt meg hiszti volt ezt éreztem. Mivel szeret és nem bírta nézni, hogy szenvedek beadta a derakát.

Majdnem 1 év, és egy vetélés után megszületett a csodánk, aki 2.5 éves, a férjem oda meg vissza van tőle.

2021. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9-es! Gratulálok! 🥰


Teljesen átérzem, amit érezhettél.

2021. szept. 28. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!