Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy sikerült elfogadnod a...

Hogy sikerült elfogadnod a külsődet?

Figyelt kérdés

Mostanában rengetegszer gyötröm magam, hogy min kéne változtassak, és kb idegi összeomlás szélére sodort.


Nem tartom magam rondának, sokan mondják, hogy jóképű vagyok, de vannak hibáim (például a fogaim nem valami szépek). Magasságommal nincs baj, szoktam edzeni is, így sportosabb testalkatom van.



Még 30 éves se vagyok, és valahogy olyan érzésem van, hogy akkor nekem most elég volt ennyi az életből, kalap kabát.



2022. jún. 21. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem foglalkozom vele.

Ha lekötöd magad a napi dolgaiddal és a kapcsolataid nem ez határozza meg vagyis nem ez a központi kerdes,akkor csak azt veszed eszre hogy szabad vagy.Nem zavarnak abszolút a hiányosságaim.Főleg hogy mindenkinek vannak.

2022. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Lefogytam, kigyúrtam magam, azt azóta minden alkalommal mikor tükörbe nézek elájulok, nők oda vannak értem, néznek a városban, A6-os Audimban, mindenhol. Régen meg szégyelltem magam mindig
2022. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nah igen, ilyen is van. Nem szabad átesni a ló túl oldalára sem... Mint a 12-es.
2022. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tehát lényegében csak a fogaiddal van gond, akkor barátom, kalap, kabát, irány a fogorvos.
2022. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sehogy, mások sem fogadnak el úgy, ahogy vagyok, ez van. Már kislánynak is csúnya voltam, pedig a gyerekek többnyire bájosak. Majd akkor leszek elégedett a külsőmmel, ha olyan könnyen elérhetővé válik a tetszés szerinti génszerkesztés, mint ma a plasztikai műtétek.
2022. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Undorító vagyok.
2022. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rámtör az érzés hogy ronda vagyok, elkezdem figyelni a környezetemet. Látom hogy vannak nálam rosszabbak, és megnyugszom lelkileg.
2022. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nehezen, és még most sem sikerült 100%-osan elfogadni.

Periodikusan rám tör egy erősebb "hú, de ronda vagyok" érzés, de #17-hez hasonlóan én is ilyenkor megvizslatom a környezetem és tudatosul bennem, ideig-óráig, hogy talán annyira azért mégsem.

2022. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 segitseg ***** válasza:
Nem tudom, hogy a beletörődés elfogadásnak számít-e, viszont velem ez a helyzet. Örülnék, ha magamra is úgy tudnék tekinteni, mint azokra az emberekre, akik azt hiszik magukról, hogy nem néznek ki jól, pedig nagyon is és nem is értem, miért gondolják azt hogy nem.
2022. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!