Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, barátaim nincsenek, csak haverok, de azok is mind kint dolgoznak külföldön, és ritkán járnak haza. Pasim régen nincs, a rokonaimat hagyjuk. Három napot mennék Demjénbe, mert ott még nem voltam, nincs messze Egertől sem, és ott van régiségbolt is, megnézném azt is, Demjénben meg ott a fürdő, meg közvetlen mellette Szalókon is. Néztem szállást, azt sem vészesen drága. Egyedül mennék strandra, étterembe, stb. Saját autóm van, azzal mennék.

Szerintetek gáz? El merjek indulni egyedül? Soha nem voltam még sehol egyedül.

Nem azért írtam ki, hogy jöjjenek a privát üzenetek!

Idióta hozzászólàsok, meg kötekedések nem érdekelnek!


2022. júl. 2. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam egyedül nyaralni egyetem után (nő vagyok szintén), nagyon jó volt!! Strand, étterem, látnivalók megtekintése teljesen jó egyedül, mondjuk diszkóba meg ilyen jellegű helyre este már nem mennék be.

Nem azért, mert ott nem lenne jó egyedül, hanem mert veszélyes, ha kiszúrják, hogy ezzel a csajjal senki nincsen közel s távol, elég sok rossz dolog megtörténhet.


Menjél, érezd jól magad!

2022. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam, és voltam egyedül egy nagy vásárban, és nagyon jó volt. Nem volt aki siettetett, akitől hallgattam, hogy "szomjas vagyok, éhes vagyok", stb. Remélem a nyaralást is így fogom élvezni, mint a mai vásárt! :)
2022. júl. 3. 20:09
 13/14 anonim ***** válasza:
14%
Ezek szerint biztosan nem vagy skizofrén, ami mindenképpen jó dolog. :D :D
2022. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. júl. 3. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!