Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz elmenni...

Szerintetek gáz elmenni egyedül "nyaralni"?

Figyelt kérdés
Egy 60km-re lévő fürdőbe mennék el. Igazából nincs kivel mennem azért kérdezem. 18F

2022. máj. 6. 19:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Mitől lenne gáz? Egyedül azt csinálsz amit akarsz, ki tudja milyen élmény lesz ott. Ha meg nem mész el ahová csak szeretnél, akkor azt fogod utána bánni.
2022. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én boldogan nyaralnék magamban, az az igazi pihenés. Hogy ki mit gondol erről, azt le kell tojni.
2022. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is szoktam néha. Ha akarod nem is kell híresztelni.
2022. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran megyek le pár napra a tengerhez egyedül, pedig lenne kikkel, viszont szimplán szeretem, hogy nem kell senkihez sem alkalmazkodni, a pillanatnyi igény-szintet is magamnak szabályozhatom. Sokszor aznap döntöm el, hogy mit nézek meg az adott környéken, olykor 15-20 km-t gyalogolva kánikulában akár vagy csak simán strandolok egyhelyben. A fürdőben meg nem kell mindenáron valakivel lenni, meg beszélgetni, ha bent ülsz a szaunában, termálban, vagy úszol, jobban ki tudsz kapcsolni.
2022. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! :-) Régen én sem akartam vagy úgyszólván "féltem" ettől; de 1 évvel ezelőtt egy rövid miskolci nyaralás 1 éjszakás egyedül-maradása után bátorkodtam ugyanoda egyedül visszamenni és most az évben már kifejezetten egyedüli túrákat tervezek. :-) Bakancslistámról Sopront és Kőszeget teljesítem egyedül. A saját életemben úgy vélem, hogy nekem ezt meg is kellett tanulnom.


34/F

2023. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!