Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tapasztalt nyári...

Más is tapasztalt nyári szomorúságot?

Figyelt kérdés
Mióta sz eszemet tudom mindig szomorkás hangulatba kerülök nyáron. Talán mert ilyenkor van a születésnapom és ez számvetésre késztet, vagy mert a természet megérése, túlérése a hanyatlás megindulása annyira szembeötlő ebben az évszakban, talán, mert annyira önfeledten élni akar ilyenkor az élet és közben meg tudjuk, hogy jön az ősz? Summertime sadness, ilyenkor júliusban tör rám minden évben. Nektek is van ilyen?

2022. júl. 12. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nincs, de ősszel az elmúlás miatt már van egy kis melankólia. Most elég őszies idő volt a napokban sok széllel, talán az hozta elő benned. Nem hiszem, hogy nyár közepén 40 fokokban a hanyatlás jut eszedbe, inkább azt tudom elképzelni hogy zavar hogy pl. mennyi barát, baráti társaság hűsöl a strandon, érzi jól magát kint.


Ez nem szokott tetszeni azoknak, akik egyedül érzik magukat, magányosak.

2022. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én. Nyáron rosz a kedvem, semmit nem lehet csinálni mert meleg van, ősszel télen tavasszal bárhová mehetek legfeljebb jobban fel kell öltözni, de nyáron be vagyok zárva a 4 fal közé egy klíma társaságában.
2022. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nyáron élni sincs kedvem mert meg lehet dögleni a melegtől. jó lenne ha nem létezne ez az undorító évszak
2022. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha nyári ejszakákon nincs kikkel sehova mennem az a pokol. Hallom ahogy másoknál zene, lent az élet, szerelem a levegőben, én meg "bezárva".
2022. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ideges szoktam lenni a gci meleg miatt amúgy más gond nincs a nyárral:D
2022. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem ilyen "csak" az utóbbi pár nyáron fordult elő, főleg tavaly és idén; nagyon nem egy kellemes dolog. Esti-éjjeli órákban hág tetőfokára, napközben tompább, vagy néha nincs is jelen.
2022. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is, mert nyáron mindig egyedül vagyok a négy fal közt. Komolyan már az iskolakezdést várom
2022. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
ahhoz mennyire kell elmebetegnek lenni hogy valaki az iskolakezdést várja??? gondolom te a harmadik vh-t is várod, meg a zombi apokalipszist
2022. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!