Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy irigy a bitcoin...

Mennyire vagy irigy a bitcoin vagy ethereum milliárdosokra??

Figyelt kérdés
Én nagyon, tényleg olyan sokan vannak? Olyan kár hogy nem hallotam erről az egészről hamarabb ahogy magamat ismerem vettem volna meg bányásztam volna. De sajnos 2020 ban tudtam meg hogy ilyen is létezik addigra már az ethereumról is lemaradtam. Milyen jó lehet nem kell dolgozniuk azt csinálnak amit akarnak mindennap. Csak mert egyszer vettek fillérekért bitcoint meg ethereum. Pedig az egész életem az internet előtt töltöttem és mégsem hallottam ezekröl még az elején miért??

2022. júl. 25. 21:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bányászni már hülyeség amúgy is.
2022. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát attól függ mit bányászol, semmit nem érő coint lehet. Bitcoin és ethereum azt már nem. Ahhoz már milliós gép kéne szóval komoly tőke. Ráadásul az áram költség is magas lenne
2022. júl. 25. 22:39
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj meg daytradelni, még mindig nem maradtál le semmiről
2022. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

Van amit megéri bányászni, pl Helium, mert nem kell hozzá egy paksi atomerőmű, szolgáltatás után jutalmaznak. Moat érdemes minert venni, padlón az árak.


Szintén most érdemes kripto portfóliót építeni, mert lent vannak az árfolyamok. 26-én a fed kamatemelés hozHAT további esést. Azzal kivárnék.

Mellette DCA stratégia.


Nyilván nem az 1000x és 10.000x növekedéseket kell most már remélni, de 10x benne van a pakliban 3-5 éven belül. Bitcoinból... altokból mégtöbb.

ETC-be rakok többet még, kb 10-15%

2022. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz ez még. Vagy lesz más alternnativa. Mindig kitalálnak valamit. Az a baj, hogy én sem tudok róla sokat.
2022. júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad volna, hogy pont a Bitcoin és nem másik kriptó fog befutni. Az árát nem az értéke határozza meg, hanem az emberi hit vagy mára a kapzsiság. Én hallottam róla 2013-ban és nem tetszett akkor sem, most sem. Ilyen is van. Nem hiszek a gyors meggazdagodásbsn, illetve tudom, hogy van pár ember akinek bejön, a többségnek nem. A lassú, de biztos vagyongyarapítás nekem működik, jobban is becsülöm. Az egész önostorozás a te fejedben van. Most is van olyan részvény, itt ha megveszel, akkor 10 év múlva milliárdos leszel. Miért nem veszed meg most? Ja, mert fingid sincs róla melyik az. Utólag k.rva könnyű okosnak lenni. Szerintem mutasd és fektess be most, biztos, hogy lesz bukta is benne.
2022. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
A BTC-ről lemaradtam, XMR-t és ETH-t kezdtem bányászni 2016-tól. Nem vagyok miliárdos, de nagyban megváltoztatta az életemet és remélem, hogy ezután, már csak magamnak fogok dolgozni.
2022. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Az összes milliárdosra irigy vagyok, mindegy miből van pénzük.
2022. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
18-as, nem irigykedni kell, hanem tenni érte, hogy te is gazdag légy!
2022. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
#19 persze... mert ezt csak így működik
2022. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!