Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy irigy a bitcoin...

Mennyire vagy irigy a bitcoin vagy ethereum milliárdosokra??

Figyelt kérdés
Én nagyon, tényleg olyan sokan vannak? Olyan kár hogy nem hallotam erről az egészről hamarabb ahogy magamat ismerem vettem volna meg bányásztam volna. De sajnos 2020 ban tudtam meg hogy ilyen is létezik addigra már az ethereumról is lemaradtam. Milyen jó lehet nem kell dolgozniuk azt csinálnak amit akarnak mindennap. Csak mert egyszer vettek fillérekért bitcoint meg ethereum. Pedig az egész életem az internet előtt töltöttem és mégsem hallottam ezekröl még az elején miért??

2022. júl. 25. 21:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én arra próbálok rájönni hogy miről maradok le most hanem jövök rá hogy mi az
2022. júl. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%

"Pedig az egész életem az internet előtt töltöttem és mégsem hallottam ezekröl még az elején miért??"

Mert egy jelentéktelen rétegszórakozásként indult, és igazából csak a véletlennek köszönhető, hogy nem halt el pár hónapon belül.

Rengeteg dolog van az interneten, amiről nem tudunk. Csak ezeknek a 99,9%-a jelentéktelen bohóckodás marad, és eleve nincs akkora hírértéke, hogy másokhoz érdemben eljusson. Így kezdődött a Bitcoin is. Kb. a játékpénzzel volt egy szinten, amikor megalkották. Mint amikor általános iskola alsó tagozatban a testvéreimmel, meg az unokatesóinkkal kitaláltuk, hogy létrehozunk egy saját pénzt. Szépen megterveztük, megrajzoltuk, krumplinyomdából pecsétet is tettünk rá, utána pedig a krumplit megsemmisítettük, hogy ne lehessen új pénzeket gyártani, hiszen lehetetlen ugyanolyanra leutánozni a nyomdát. És egymás között ezzel fizettünk, ha mondjuk eladtunk, vagy vettünk egymástól valamit.

Oké, technikailag a Bitcoin messze nem ezen a szinten állt, de a felhasználhatósága a kezdeti időkben pontosan ugyanilyen mértékű volt. De végül nem halt el, viszont még éveknek kellett eltelni ahhoz, hogy egyáltalán érjen valamit. Nyilván a többség csak akkor hallott róla, amikor már komolyabb értéke lett, hiszen addig nem volt hírértéke. Ha pedig nem volt hírértéke, hogyan is találhatott volna rá az ember?


Egyébként nem vagyok irigy. Csak igazságtalannak tartom, amikor valaki azért lett milliomos/milliárdos, mert jókor volt jó helyen. De hasonló a helyzet azokkal a Youtube-on garázdálkodó némberekkel, akik csak azért lettek ismertek, mert jókor voltak jó helyen, mert a tartalmuk minősége alapján nem sokan ismernék őket. (Nem, most nem azokra gondolok, akik tényleg tartalmat szolgáltatnak.)

2022. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

en egyiket se vettem es jol elvagyok nelkule. emberi leptekuek a vagyaim, vannak amiket ki tudok elegiteni es van amiket nem. Sosem jutott eszembe hogy en miert nem keresek annyit mint a miniszterelnok vagy egy olyan IT szakember aki ennek a tudasnak a megszerzesert eveket toltott tanulassal.


en egyetlen dolgot tudok irigyelni de azt barkitol , de nem rosszindulatbol hanem azert mert barmit tennek erte sosem kaphatom meg.

es ez az egeszseg. Igen, vannak itt jo magankorhazak en is voltam mar nem egyben, remek ellatast kaptam amiota itt elek 1987 ota, de egeszen soha nem leszek egeszseges . tehat ami a szamomra legfontosabb lenne nem lehet az enyem. ui. ha egeszseged nincs akkor akar milliok ulhetnek a bankban a betegsegtol halaltol nem ved meg senkit. Mint a pelda mutatja meg a joistenben nagyon bizo embereket se vedi meg senki. Azok is halandoak mint a papa volt.

2023. jan. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!