Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, őszintén. Ugye hogy...

Lányok, őszintén. Ugye hogy nőnek lenni sokkal jobb?

Figyelt kérdés

A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit. Nem muszály kezdeményezni, lehet válogatni a férfiak között. Ingyen kaja, pia, virág, bonbon, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, stb a férfiaktól.


Akkor szexelnek amikor akarnak. Ha nem akarnak akkor se nevezi őket senki lúzernek. Borravalót sokkal többet kapnak a női felszolgálók, futárok.


Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán.


Nem kell nehéz fizikai munkát végezni, és nem kell halálra edzeniük magukat hogy jó testük legyen. Edzés nélkül is sokkal szexibb alakjuk van mint a férfiaknak.


Tiszta Hawai az egész.



2022. júl. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
88%

Hűha. (Az első dolog ami eszembe jutott hogy "de jó nőnek lenni" az a menstruációs görcs minden hónapban 3 napig. Ilyenkor igazán jó nőnek lenni... )

Soha nem csavartam az ujjaim köré a pasikat és nem hagytam hogy fizessenek helyettem. Nem azért ismerkedek ha ismerkedek hogy fizessék a részemet.

Az akkor szexelnek amikor akarnak pedig max a kurvának titulált nőkre igaz. Nem szexelhetünk akkor amikor akarunk mert akkor be vagyunk téve a rosszvérű nők csoportjába. Nem vagyok felszolgáló szóval a borravaló kérdést nem tudom. De ha abból indulok ki hogy én a nőknek és a férfiaknak is ugyanannyit adok akkor gondolom túl nagy különbség a mai világba már nem nagyon van (saját vélemény). Nem kell aggódnunk a nemiszervünk méretén viszont minden aktusnál ott van a fejünkben hogy vajon az a kis úszógumi vagy narancsbőr taszító-e a férfinak. Tetszik e neki a mellünk vagy a nemiszervünk hiszen ahogy az egyik előttem író írta ebből is sokfajta létezik. Az óvszerhez visszatérve, ha tablettát szedünk a mi testünk megy tönkre (hidd el több mellékhatása lehet mint te azt gondolod). Az óvszerben nem érzel semmit, javasolom az ultravékonyat, mert ha nem húzod fel a lány hasában lesz a gyerek és neki kell menni abortuszra, amíg te mondhatod azt hogy nem a te dolgod, max fizeted a gyerektartást ha meghagyja, de neki vagy egy lelki traumát okozol az abortusszal vagy egy gyereket.

"Nem kell fizikai munkát végezniük" Nem kell, de van aki végez. Ahogy férfiak közül is van aki nem fizikai munkát végez. Tanulás, adottságok, és hozzáállás kérdése.

Hát az edzés nélküli alakra nem tudom mit is mondjak. Szerintem ugyanaz a helyzet a nőknél mint a férfiaknál. Vannak bomba nők és férfiak illetve igénytelen nők és férfiak, és van a középréteg. Kiemelném még azt is hogy este hazafele sétálni a munkából buliból egyetemről kifejezetten jó érzés nőként. Ahogy az is mikor egy férfi sarokbaszorít és persze erősebb mint én és le akar teperni.

Ne menjünk el amellett a tény mellett hogy nőként még sokszor mindig csak a tűzhely mögé vagyunk jók, és ha mondjuk az eszünkkel akarunk tovább menni megkapjuk hogy neked ez úgysem fog sikerülni, ha pedig sikerül és jó is vagy benne akkor jön a "kinek tette szét ez a lábát hogy idáig jutott".

Ne az élettelen plázap*csákból induljunk ki akiknek az élete a bulik és apu anyu mindent alá tesz. A nők egy (szerintem nagyobb) része nem ilyen.

Én ki merem jelenteni nőként hogy nagyon sokszor lettem volna egy férfi bőrében.

2022. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

#32 "Az akkor szexelnek amikor akarnak pedig max a kurvának titulált nőkre igaz. Nem szexelhetünk akkor amikor akarunk mert akkor be vagyunk téve a rosszvérű nők csoportjába."


Egyértelmű hogy a legtöbb nőt ez egy cseppet sem érdekli. Láthatod:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Egy férfinak meg kell dolgoznia a sportos testért. Egy nőnek nem kell megdolgoznia az idomaiért.

2022. júl. 27. 22:51
 33/61 anonim ***** válasza:
92%

#32-es vagyok.

Én azt írtam le amit a környezetemben, a való életben látok, tapasztalok. Az hogy itt mit írnak, hogy nem érdekli őket a társadalmi megítélés, hát kinek mi. Én már sokszor hallottam olyat ahogy egy lányt kibeszélnek mert már a négy pasija volt és mekkora r*banc.


Nem kell megdolgozni az idomokért, de hány lány megy el, vagy menne el plasztikai műtétre ha tehetné? Közel sem minden nő születik tökéletes idomokkal. Meg amúgy is mire megy vele? Ne higyjük azt hogy a mellek és a fenekek körül forog a Föld. (Bár ezek szerint neked ezek körül.)

2022. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

#34 A belinkelt kérdésemnél ajánlom figyelmedbe a 76, 81, és 94-es válaszokat. Ők kicsit túlmentek már a bűvös 4-esen. Jó párszor be van náluk az a szám szorozva.


A nőknek nem csak az idomaik lehetnek vonzóak, de az alakjukért se kell megdolgozniuk. A női test nem akkor szép mikor sportos, izmos, vagyis nem csak akkor.


Ja és nem nálam forog a mellek és a fenekek körül a föld, hanem a férfiak elsöprő többségénél. És ezt a nők is tudják, sokan pedig élnek is vele.


Olvasd el itt a 13-as választ mit írt a csaj. Ezeket azért mutatom hogy ne legyen már az hogy én találom ki, és hogy megcáfoljam a kifogásaidat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. júl. 28. 00:20
 35/61 anonim ***** válasza:
3%

"Nem szexelhetünk akkor amikor akarunk mert akkor be vagyunk téve a rosszvérű nők csoportjába."

Szóval de, csak néhány szerencsétlen slutshamelni fog, ami kb senkit nem izgat.

2022. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, van igazság abban, amit írsz, de durván általánosítasz. Vannak almaalkatú nők akik alapvetően nem néznek ki jól, és vannak magas mezomorf srácok, akik meg igen. Nők között tényleg több, aki magáért semmit nem téve is egy csoda, de ez nem ilyen fekete-fehér.
2022. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen provokatív kérdést! :D
2022. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
#37 Az igazság provokatív néha. Nézd meg a képeket amiket linkeltem. Arra mi a kifogásod?
2022. júl. 28. 17:12
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

#37 vagyok, és eszem ágában nincs vitázni egy olyannal, aki ahelyett, hogy elgondolkodna az eddigi érveken, csak támad a másikra, és görcsösen ragaszkodik az igazához.

Az "arra mi a kifogásod" kérdésedre eddig sem volt "kifogásom", de értem a kérdés célját, erre pedig ismételten az első mondatom vonatkozik.. :)

Legyen szép napod!

2022. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
#39 Minden amit leírtam igaz. Nem próbálod megcáfolni, mert nem is nagyon lehet, ahogy azzal se lehet vitatkozni hogy kék az ég, és zöld a fű. Megértem ha te azt szeretnéd ha a férfiakat továbbra is manipulálhatod, de én ebből kitörtem. Jól tetted hogy bedobtad a törülközőt, és ringbe se száltál. Ez volt a leglogikusabb dolog amit tehettél. 😘
2022. júl. 28. 18:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!