Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, őszintén. Ugye hogy...

Lányok, őszintén. Ugye hogy nőnek lenni sokkal jobb?

Figyelt kérdés

A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit. Nem muszály kezdeményezni, lehet válogatni a férfiak között. Ingyen kaja, pia, virág, bonbon, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, stb a férfiaktól.


Akkor szexelnek amikor akarnak. Ha nem akarnak akkor se nevezi őket senki lúzernek. Borravalót sokkal többet kapnak a női felszolgálók, futárok.


Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán.


Nem kell nehéz fizikai munkát végezni, és nem kell halálra edzeniük magukat hogy jó testük legyen. Edzés nélkül is sokkal szexibb alakjuk van mint a férfiaknak.


Tiszta Hawai az egész.



2022. júl. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

#19 Ilyenkor nehéz belátni az igazságot?


Mi nem igaz abból amit fent írtam?

2022. júl. 27. 19:50
 22/61 anonim ***** válasza:
97%
Olvasd csak el a saját kérdésed. Na ezért szar nőnek lenni. Mert ennyit nézel ki te is belőlünk. Baszható és szépen veri vissza a fényt. Ennyi. Ennyit ér egy élet munkája is.
2022. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

#22 Nem. Csak a felszínes nőkből néznek ki ennyit. De ha egy nő intelligens, tehetséges, és szorgalmas, és hozzáadod a fent említetteket is akkor azzal nem lehet vetekedni.


Tiétek a világ lányok.

2022. júl. 27. 19:55
 24/61 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg ezeket a képeket. Ez a valóság. Ti uraljátok a világot.


[link]

2022. júl. 27. 19:58
 25/61 A kérdező kommentje:

Ezek a képek tökéletesen tükrözik a valóságot.


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 27. 20:02
 26/61 anonim ***** válasza:
86%

#14 vagyok, Kérdező.


Azért a férfi testért amit küldtem hidd el, hogy közel sem kell megszakadni. Tapasztalatból beszélek, nekem is ilyen felsőtestem volt addig, amíg edzőtermet csupán kivülről láttam. Csupán itthon bohóckodtam el pár edzéssel, némi fekvőtámasz, húzockodás és társai... Semmi komoly meló nem kell ehhez a testhez fiatalon. Étkezésre is totálisan szartam rá, ettem azt, amit anyu főzött. Cukros italokat, nasikat se mellőztem.



[link] Egy ilyen testért már sokkal keményebben, tényleg meg kell dolgozni. De hidd el, ha legalább fele olyan tested van mint az első képen látható csávónak, nem lesz semmi problémád.

Ez a hiszti pedig kezd szánalmas lenni.

2022. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

#27 Már bocs, de a másik srácnak majdnem hogy kockásabb a hasa. Igen a teste nem egy Terminátor, de meg kell szenvedni a felülésekkel, az biztos.


Ez nem hiszti. Ez a valóság beismerése.

2022. júl. 27. 20:22
 28/61 A kérdező kommentje:
Ja mégvalami. Napestig sorolhatnám a kettős mercéket a nők javára, de a férfiakéra egy sincs. Kettős mérce alatt társadalmi dolgokat értek.
2022. júl. 27. 20:25
 29/61 anonim ***** válasza:
92%

Utoljára szólok hozzá, mert ez kezd fárasztó lenni...

Megcsinálhatsz te akár nekem 100.000 felülést is egy nap, nem attól lesz kockahasad. Nyilván erősebb és izmosabb lesz, de egy olyan embernek is lehet kockahasa aki életében 1 db felülést se csinált meg. Minden a testzsír%-tól függ. Aki pedig vékony, jellemzően kicsi a testzsír%-a Ezért látni ennyi vékony fiatalt kockahassal.


Egyébként meg ezt a két embert összehasonlítani se érdemes. Sokra megy a kockahasával az első illető, ha egy fekvenyomópadon fele akkorát se nyom ki mint a második.

A kockahas közel sem egy irányadó tényező egy illető edzettségéhez.

Az már más kérdés, ha valakinek 180cm 90kg mellett kockahasa van, igen, ott valóban szép fizikumról beszélünk. De vékonyként kockahassal rendelkezni olyan, mint dagadtként vastag karral. Tök jó hogy van, csak semmit se ér :)

2022. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
#30 Ebben igazad van.
2022. júl. 27. 20:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!