Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, őszintén. Ugye hogy...

Lányok, őszintén. Ugye hogy nőnek lenni sokkal jobb?

Figyelt kérdés

A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit. Nem muszály kezdeményezni, lehet válogatni a férfiak között. Ingyen kaja, pia, virág, bonbon, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, stb a férfiaktól.


Akkor szexelnek amikor akarnak. Ha nem akarnak akkor se nevezi őket senki lúzernek. Borravalót sokkal többet kapnak a női felszolgálók, futárok.


Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán.


Nem kell nehéz fizikai munkát végezni, és nem kell halálra edzeniük magukat hogy jó testük legyen. Edzés nélkül is sokkal szexibb alakjuk van mint a férfiaknak.


Tiszta Hawai az egész.



2022. júl. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
#46 Nem vagyok hülye, csak igazam van. Vagy manapság ugyanaz a kettő?
2022. júl. 29. 19:42
 52/61 anonim ***** válasza:
77%
46# vagyok, hihetetlen hogy mennyire képtelen vagy elfogadni azt hogy nem így néz ki a világ ahogy te gondolod. Férfiak és nők is leírtak 100.000 érvet hogy miért nem helyes az amit te látsz. Lehet hogy van x számú nő amire igaz amit te mondasz mert csinos, az kap meg akit akar és még menstuációs panaszai sincsenek és úgy kell mint egy királylány. És ez szerinted 10/10 vagy 10/9? Segítek körülbelül 1000 lányból 1. De akkor ez ugyanez igaz a férfi társadalomra is hogy ott is kb 1000/1 úgy él mint egy királyfi, megkapja sorba a nőket akit szeretne, üzletember, milliós kocsival jár, jóképű sármos stb. De egyébként kedves kérdező, az élet senki számára nem habostorta. Attól hogy te úgy látod hogy valakinek makulátlanul szép és csodás élete van akár nőként akár férfiként, elég nagy hiba látszat alapján elbírálni. Majd ha idősebb leszel kicsit rájössz hogy a látszat nem egyenlő a valósággal. Attól mert én gondolok egyet valakiről hogy az hogy él és milyen élete van sokszor a valóság teljesen más. Mindenkinek meg kell küzdeni a saját életével. Téged nem lehet meggyőzni, majd az élettapasztalat növekedésével meglátod és megérted amit én is többedmagammal leírtam. Sok szerencsét.
2022. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

#52 Nem írtam le a korom, szóval ne könyveld el legyél kedves.


Öhömm... Öhömm ...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 29. 20:55
 54/61 A kérdező kommentje:
Ezek után kételkedik még bárki abban hogy a nőknek sokkal jobb, és könnyebb?
2022. júl. 29. 21:00
 55/61 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan ilyen videójátékos hülyeségeket raktál be? Mondjuk ha troll vagy akkor ez határozottan jól sikerült most.
2022. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
#55 A téma, és a szöveg a lényeg, ha megy az angol nyelv. Nem ami a képernyőn van.
2022. júl. 29. 22:21
 57/61 anonim ***** válasza:
54%

A 35. (ha volt törlés, a "szóval de" kezdetű) miért van lepontozva?

Egyébként nem gondolom, hogy minden nő akkor jut szexhez, amikor akar (bár lehet naiv vagyok), de akinek válaszoltam ezt sugallta azzal, h egyáltalán nem ellenkezett, csak a slutshaminget hozza fel, hogy hát oké, de vannak következményei, miközben pasiként ugyebár olyan dolgokért shamelhetnek, amik egyrészt nem jók (sok emberrel szexelni az std kockázatot meg a slutshaming részt leszámítva azért egy jó dolog), másrészt nem a te döntésed, szóval szerintem nem a világvége, ha valaki beszól.

2022. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Aki azzal mentegetőzik hogy a férfiak többet keresnek, az nézzen bele a videókba. Hétköznapi lányok annyi pénzt keresnek OnlyFansen amiről egy férfi csak álmodhat.


Szomorú de várható volt hogy én nyerem meg ezt a vitát. Méghozzá nagyon könnyen.

2022. júl. 30. 15:31
 59/61 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a vitát te csak a saját fejedben nyerted meg. A többiek csak rájöttek hogy nem érdemes egy h*lyével vitatkozni, mert mondhat neked bárki bármit egyik füleden be a másikon ki.
2022. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:
#59 Ott vannak a videók. Azok nem csak az én fejemben vannak, és a többi dolog se amit leírtam. Mi a mentséged erre?
2022. júl. 30. 18:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!