Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, őszintén. Ugye hogy...

Lányok, őszintén. Ugye hogy nőnek lenni sokkal jobb?

Figyelt kérdés

A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit. Nem muszály kezdeményezni, lehet válogatni a férfiak között. Ingyen kaja, pia, virág, bonbon, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, stb a férfiaktól.


Akkor szexelnek amikor akarnak. Ha nem akarnak akkor se nevezi őket senki lúzernek. Borravalót sokkal többet kapnak a női felszolgálók, futárok.


Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán.


Nem kell nehéz fizikai munkát végezni, és nem kell halálra edzeniük magukat hogy jó testük legyen. Edzés nélkül is sokkal szexibb alakjuk van mint a férfiaknak.


Tiszta Hawai az egész.



2022. júl. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
93%

"Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán."


Parizercsöcs, salátapina, olyan tág, hogy harangozni lehet benne és társai mond neked valamit? Nem? Minden fostos apró hibánkért meg vagyunk szégyenítve... Arról nem is beszélve, hogy mennyi tróger akarja ránk tolni egy az egyben a fogamzásgátlást, mert lusta gumit húzni.

2022. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

#11 A parízer mell is lehet szép ha jó a mell formája, és hüvelytorna is létezik ha tág a nő odalent. De amúgy is a ferfi lesz a hibás, mert nincs szamár méretű farka.


Óvszeres szexnél ti nők ugyanúgy élvezitek a szexet mint gumi nélkül, a férfi pedig kb semmit nem érez. Az óvszeres szexet konkrétan csak a nő élvezi.

2022. júl. 27. 18:49
 13/61 anonim ***** válasza:
72%

Köszi, majd ha prosti akarok lenni és arról akarom, hogy szóljon az életem, hogy helyes picsa van alattam, eszembe fog jutni az a sok szar, amit itt összehoztál.


Oh wait, addigra már öreg leszek és azért leszek láthatatlan és értéktelen a fajtád szemében.


Micsoda féreg...

2022. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

#9


Enyhén sportos alakért nem igazán kell megdolgozni férfiként sem.

Csak nézz a mai fiatalokra. Rengeteg srácot kockahassal látsz a Balaton parton. Szerintek ők heti 5 alkalommal több órán át izzadnak a kondiban? Nagyrészt sem. Néha-néha otthon elbohócnak pár fekvőtámasszal amellett hogy vékonyak. Egy ilyen forma mindössze pár hónap alatt összehozható, amennyiben nem túlsúlyosként kezded... [link]

És erről már azt hiszik a lányok, hogy rengeteg munka van benne.


Lányoknál pedig nem tudom mire célzol fullos forma alatt. Nyilván mindenkinek különböző, de azt vesszük alapul, az bizony ugyanúgy évek munkája. [link]

2022. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

#13 Te miről beszélsz? Én csak azt mondtam hogy egy szép nőnek nagy előnye van. Attól még lehetsz tehetséges egy rakás olyan dologban, szakmában ami értékes, és tiszteletre méltó.


Ha neked az a legnagyobb bajod nőként hogy nem becsülnek meg mint matematikust akkor nem tudok erre mit mondani. Lehet külföldön jobban megbecsülnének mint Magyarországon. Sőt biztos.

2022. júl. 27. 19:04
 16/61 anonim ***** válasza:
97%
Aha, baromi jó érzés, hogy így a 21. században még mindig másodrendű állampolgárokként kezelnek minket a világ nagyrészén. Kevesebbet keresünk, kevesebb beleszólásunk van a saját életünkbe, csak beszélő, két lábon járó puncik vagyunk. Én speciel még csak szép sem vagyok, nincs se nagy mellem, se formás seggem, se jó alakom. Kurválkodni sem szándékozom, semmiféle előnyöm nem származna abból, ha befeküdnék az első szembejövő férfi alá csak azért, mert megtehetem. 34 év alatt egyszer vettem tényleges hasznát a női mivoltomnak: amikor a diszkrét sírdogálásom úgy meghatotta a vízvezetékszerelőket, hogy megszaporázták a munkát, így nem kellett egy hétre víz nélkül maradnia a háznak 35 fokban.
2022. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
79%
Sportos alakom van és nagy mellem. Mégis fizetek magamnak mindent. Egyébként meg egész életemben versenyszerűen sportoltam, az, hogy ilyen alakom van, az heti 15 óra edzés eredménye (és én meg nem is elsportoló vagyok, csak sima közép szintes). Két diplomám van. Jó állásom. Viszont esélyem sincs annál akibe belezúgtam. Legalábbis 2015 óta szinte mentális beteg vagyok mert sikerült belezúgni valakibe akinél semmi esélyem sincs. Még ha akarnám se tudnám elhívni randizni, mert milyen ciki, hogy nőként bepróbálkozom.. szóval ja k,.a jó nőnek lenni.
2022. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanaz, mint a 17-es. Mindenem megvan, de kőkemény munkával. Akinél előrébb vagyok és ismerem, annál 80%-ban többet is dolgoztam, jobban oda is figyeltem, több energiát tettem az adott dologba.


Csak a szüleim fizettek helyettem dolgokat, de szerintem ha a fiuk lennék, akkor is így lenne.

2022. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
96%
Jól van, te is csak azért írtad ki a kérdést, hogy másokra ráerőltesd az okoskodásaidat. Inkább törődj a magad dolgával, és ne csaholj bele máséba.
2022. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

#14 Biztos lehetsz benne hogy azért a férfi testért bizony keményen meg kell dolgozni. És meg is kell tartani, ami mégnehezebb.


Az általad linkelt csaj pedig max kardiózni, jár, esetleg fenékre, lábra is edz.


Mondom. Vannak nő ismerőseim akiknek jó alakjuk van és semmit nem sportolnak. Ilyen hozzászólásokat is láttam már. Ha akarod fel is keresem. Egy nőnek nem kell izmosnak lennie ahhoz hogy jó teste legyen. Nem logikus?

2022. júl. 27. 19:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!