Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom nagyon negatív...

Csak én látom nagyon negatív képben a világot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni magamban miért, de úgy érzem valami nagyon nagyon rossz fog történni, az emberek pedig kezdenek fel-fel ébredezni, de még nincs semmi konkrétum, ami azt bizonyítaná, mutatná, hogy az a bizonyos dolog megfog történni, vagy sem, de utalások vannak rá el-el rejtegetve itt-ott a világban és már ennek gondolata, felismerése hatalmas lelki teher számomra, fogalmam sincs, hogy lehet-e ellene bármit is csinálni, fogalmam sincs, hogy az emberek fel fognak-e ébredni és, hogy ez hová vezet, ha vezet bárhova is. Persze, ahhoz hogy ezt felismerd és elgondolkozz rajta, a világ egy nagyon sötét és gonosz oldalát kell alaposan szemügyre venni, és sajnos ez a dolog már nagyon régóta tart és javában folyik most is, próbálkoznak gőzerőkkel. Nem tudok semmi konkrétumot mondani, nem árulhatom el mit sejtek, de egy nagyon gonosz dolog van a háttérben. Más is látja rajtam kívül, hogy nagyon rossz irányba haladunk? (Ha igen, ne írd le, hogy mit vettél észre, mert sosem volt veszélytelen dolog tudni az "igazságot", csak írd le, ha te is látod)

2022. júl. 30. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim válasza:
88%
Én is érzek ilyesmit nem vagy egyedül
2022. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%
Igen. (komolyan írom )
2022. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
86%
2. vagyok, úgy igen, hogy én is látom/ érzem. És nem csak te.
2022. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%
Mostamába sokan vagyunk így ezzel.
2022. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%
...Mostanában...
2022. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
87%

Marmint most mire gondolsz?

Mi ez a kodosites?

Miert nem irod le mi tart panikban? 😀

Marmint igen, szar a helyzet jelenleg minden teren.

Kezdodott a Coviddal aztan a karanten,lezarasok, haboru, inflacio,megfizethetetlen gaz.

2022. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
100%

De egyebkent a gazdasag az ilyen sajnos.

Hullamvasut.

Mindig is az volt.

2022. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Igazából mindenki látja és tudja ezt, aki nem egy kő alatt él.
2022. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:
#6 Ködösítenem KELL, nem írhatom le konkrétumokkal, nem véletlenül, sajnálom. Olvasgass, keresd az értelmet, tanulj, filozofálj, láss, értelmezz, keresd az összefüggéseket, tudd kik vannak hatalmon, ne nézz TV-t, de ne is bolondulj bele a saját világodba, lereskélj, keresd az utalásokat, tudd hogy jelenleg mi a LEGNAGYOBB probléma a világon, amivel senki nem törődik, stb. Ha ezeket összeteszed, meglátod. Annyit elárulok, hogy egy gonosz ember mindig eléri célját.
2022. júl. 30. 20:16
 10/79 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatod, hogy great reset, nem röhög ki senki jobban mint így, és el sem fognak venni.

Egyébként pedig a rossz, sötét, gonosz, vagy nevezd bárminek, időszakban vastagon benne vagyunk már

2022. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!