Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom nagyon negatív...

Csak én látom nagyon negatív képben a világot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni magamban miért, de úgy érzem valami nagyon nagyon rossz fog történni, az emberek pedig kezdenek fel-fel ébredezni, de még nincs semmi konkrétum, ami azt bizonyítaná, mutatná, hogy az a bizonyos dolog megfog történni, vagy sem, de utalások vannak rá el-el rejtegetve itt-ott a világban és már ennek gondolata, felismerése hatalmas lelki teher számomra, fogalmam sincs, hogy lehet-e ellene bármit is csinálni, fogalmam sincs, hogy az emberek fel fognak-e ébredni és, hogy ez hová vezet, ha vezet bárhova is. Persze, ahhoz hogy ezt felismerd és elgondolkozz rajta, a világ egy nagyon sötét és gonosz oldalát kell alaposan szemügyre venni, és sajnos ez a dolog már nagyon régóta tart és javában folyik most is, próbálkoznak gőzerőkkel. Nem tudok semmi konkrétumot mondani, nem árulhatom el mit sejtek, de egy nagyon gonosz dolog van a háttérben. Más is látja rajtam kívül, hogy nagyon rossz irányba haladunk? (Ha igen, ne írd le, hogy mit vettél észre, mert sosem volt veszélytelen dolog tudni az "igazságot", csak írd le, ha te is látod)

2022. júl. 30. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:

*keresgélj


#8 Remélem is, mert én eddig nagyon nem nagyon találkoztam ilyennel.

2022. júl. 30. 20:18
 12/79 anonim ***** válasza:
88%

"Annyit elárulok, hogy egy gonosz ember mindig eléri célját."


Soros?

2022. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk leírhatnád a nyűgödet világosabban is nem rébuszokban pufogtatva a sablon szöveget.


Amúgy:


Nincs olyan, hogy az emberek "felébrednek" meg "ébredeznek". Az emberek mindig ébren vannak, egyszerűen csak vagy hülyék vagy jelentéktelenek a világ történései szempontjából.


A mi országunkban pont ezt látom, nem mélyen belemenve a politikába vannak a hülyék akik miatt ott tartunk ahol, meg van az ország maradék része akiknek a fele szintén hülye másik fele meg nem tud mit kezdeni azzal, hogy a hülyék miatt ott vagyunk ahol vagyunk. :D

2022. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg nagy csodák nincsenek, egyszerűen eddig volt egy relatív stabil világgazdaság, most pedig egy újabb gazdasági válságba tartunk gőzerővel.


Nyilván mindenki látja, hogy k..baszott nagy szarban leszünk, főleg ebben az országban ahol érezhetően félrement az irány az elmúlt 30-35 évben.


Eddig is 3 lépéssel Európa mögött voltunk, sosem jutottunk közelebb, pedig tolták belénk a pénzt amit jól el is herdáltunk. Most elzárták a pénzcsapot, erre rögtön mélyen benne vagyunk a kakában.

2022. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%

Én is így látom, és tapasztalom mindenütt körülöttem



Kezdodott a Coviddal aztan a karanten,lezarasok, haboru, inflacio, megfizethetetlen gaz és benzin! És valószínűleg jön újra a Covid, maszk, lezárások..

Az emberek elfelejtettek mosolyogni, nem csoda.

2022. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
100%
12# Gy.!
2022. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai eset...
2022. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj,hogy ettől a sok szörnyűségtől megbolondul az ember agya és olyan dolgokat kreál össze mint amit Te.

Miért nem írhatod le?

Elvisz az FBI egy anonim oldalról vagy mi?

Mit kell itt ködösíteni

2022. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
#13 Ezt a dolgot addig a korhoz kell visszavezetni, amikor "az ember elkezdett gondolkozni". Minden filozófiai gondolat egybefügg.
2022. júl. 30. 20:46
 20/79 anonim ***** válasza:
85%

Vagy csak a Te agyadban mert képtelen felfogni az emberi agy ennyi sz*rt két éven belül.

Ezért kezdesz el kreálni idiótaságokat.

Védekezési machanizmus.

2022. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!