Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom nagyon negatív...

Csak én látom nagyon negatív képben a világot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni magamban miért, de úgy érzem valami nagyon nagyon rossz fog történni, az emberek pedig kezdenek fel-fel ébredezni, de még nincs semmi konkrétum, ami azt bizonyítaná, mutatná, hogy az a bizonyos dolog megfog történni, vagy sem, de utalások vannak rá el-el rejtegetve itt-ott a világban és már ennek gondolata, felismerése hatalmas lelki teher számomra, fogalmam sincs, hogy lehet-e ellene bármit is csinálni, fogalmam sincs, hogy az emberek fel fognak-e ébredni és, hogy ez hová vezet, ha vezet bárhova is. Persze, ahhoz hogy ezt felismerd és elgondolkozz rajta, a világ egy nagyon sötét és gonosz oldalát kell alaposan szemügyre venni, és sajnos ez a dolog már nagyon régóta tart és javában folyik most is, próbálkoznak gőzerőkkel. Nem tudok semmi konkrétumot mondani, nem árulhatom el mit sejtek, de egy nagyon gonosz dolog van a háttérben. Más is látja rajtam kívül, hogy nagyon rossz irányba haladunk? (Ha igen, ne írd le, hogy mit vettél észre, mert sosem volt veszélytelen dolog tudni az "igazságot", csak írd le, ha te is látod)

2022. júl. 30. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
58%

Hát a jó filozófus szavakba tudja önteni a gondolatait..🤔

Amúgy meg ez mind azért van amit már leírtam.

Az agyad nem tudta feldolgozni ezt a sok szörnyűséget és emiatt próbálsz értelmet adni a történéseknek.

( biztos valaki valamire készül )

Kis paranoiát is érzek a gondolataidban egyébként bár nem vagyok pszichológus de hajlamod van rá szerintem.

2022. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
71%
Azért szomorú, hogy egy alapvetően komoly témakört is ennyire el tud rontani egy agyilag beteg ember mint a kérdező.
2022. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

"Ajánlom figyelmedbe a "Birds aren't real" mozgalmat."


Nem azt mondom, hogy mi nem létezünk, ilyet egy szóval sem írtam.


Tudom, hogy most én vagyok a hülye és alapvetően meg is értelek titeket, ezért nem erőlködöm. Abban reménykedek, hogy ami ezután jön nem lesz olyan rossz, mint gondolom, vagy gondoljuk. Ismét leírom, ez csak egy megérzés, nem jövőbe látás, sem az igazság.

2022. júl. 30. 21:35
 34/79 A kérdező kommentje:
#32 Azért, mert más a véleményem, a világmeglátásom nem vagyok beteg. Valaki egy nagyon pozitív oldalról tekinti meg az életét, valaki ismer jót és rosszat is, valaki pedig egy nagyon negatív oldalról elemzi a világot. Egyik sem jó, vagy rossz, csak más. Elgondolkoztál már ezen?
2022. júl. 30. 21:39
 35/79 anonim ***** válasza:
80%

De mi megérzés bakker?!

Semmit nem írsz csak durrogtatod itt a nagy szavakat mintha nem tudom melyik próféta lennél.

Nem Bibliát olvasunk és a rendőrség sem visz el ha leírod mire gondolsz.

De te semmit nem írsz csak azt,hogy “baj lesz..baj lesz”

Hogyan gondoljuk,hogy nem vagy elmeháborodott ha még a saját gondolataidat sem írod le egy anonim oldalon?

Meg játszott itt a nagytudású bölcs embert.

Vagy írd le mit akarsz meg mire gondolsz vagy ne, de akkor full felesleges ez a “kérdés”.

Az is lehetne a kérdés,hogy : “van itt más is aki rajtam kívül paranoiában szenved és grandiózus nárcisztikus?”

2022. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
77%

Itt most nem az a téma,hogy ki hogyan látja a világot.

Hanem az,hogy Te a jelenlegi történésekbe magyarázol bele valamit amit nem akarsz leírni mert “nem szabad”.

2022. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
83%

#33: Látod ez a baj, hogy te valójában nem vagy filozófus, hanem közel funkcionális analfabéta. Az említett mozgalomban nem az a lényeg, hogy mi sem létezünk, hanem hogy ennyire nagy baromságot is el lehet adni egy csomó embernek. Szóval a te ködös semmidet is el lehetne. Akkor megtalálnád a célközönséget, nem itt fárasztanád a normálisabbakat, akik nem hisznek ilyesmiben.

Egyébként meg az hogy van, hogy az egyik válaszban kioktatsz mindenkit, hogy felejtsen el mindent, de közben az évezredes minden tudást szedjen fel, mert akkor majd látni fogja az összefüggéseket, mint te. Itt már egy dupla ellentét van. De utána a következőben meg azt mondod, hogy nem tudsz semmit, megérzéseid vannak, amik semmit nem jelentenek?

2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
57%
Nem szabad.... Mondom, hogy beteg... Következőar valami FBI figyeli a hazamat.
2022. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
Ez a baj veletek, hogy meg sem kérdőjelezitek mit írtok le, ártotok e annak, akinek azt írjátok hülye, elmeháborodott, igazatok van-e, stb., nem tudtok gondolkozni, csak egy bizonyos szintig. Amióta élek és az eszemet tudom, mindig megkérdőjeleztem magam és a világ történéseit. Nem vagyok elmeháborodott, csak rosszat sejtek, de nem írom le mit, mert egyrészt úgy is én lennék a hülye, másrészt ennek a dolognak valószínűsítése már így is nagy teher számomra, másrészt nem akarom, hogy ti is ezen gondolkozzatok, de mégsem vehetem el tőletek ennek esélyét, ezért mondom, hogy tanuljatok, olvassatok és gondolkozzatok el mindenen, ami a világon történik, még azon is, amit csinálsz, honnan jöttél, vallások szokásain, a saját lényeden is gondolkozz el. Ismét leírom, amit én "látok", csak egy megérzés, ami a születésem óta kapott információkból, tudásokból tevődött össze. Nem vagyok se elmehábordott, se zseni, se okos, se előre látó, semmi. Csak félek.
2022. júl. 30. 22:00
 40/79 anonim ***** válasza:
26%
Oké Bazsi, mindenki hülye, csak te vagy helikopter, most jobb? :D
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!