Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom nagyon negatív...

Csak én látom nagyon negatív képben a világot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni magamban miért, de úgy érzem valami nagyon nagyon rossz fog történni, az emberek pedig kezdenek fel-fel ébredezni, de még nincs semmi konkrétum, ami azt bizonyítaná, mutatná, hogy az a bizonyos dolog megfog történni, vagy sem, de utalások vannak rá el-el rejtegetve itt-ott a világban és már ennek gondolata, felismerése hatalmas lelki teher számomra, fogalmam sincs, hogy lehet-e ellene bármit is csinálni, fogalmam sincs, hogy az emberek fel fognak-e ébredni és, hogy ez hová vezet, ha vezet bárhova is. Persze, ahhoz hogy ezt felismerd és elgondolkozz rajta, a világ egy nagyon sötét és gonosz oldalát kell alaposan szemügyre venni, és sajnos ez a dolog már nagyon régóta tart és javában folyik most is, próbálkoznak gőzerőkkel. Nem tudok semmi konkrétumot mondani, nem árulhatom el mit sejtek, de egy nagyon gonosz dolog van a háttérben. Más is látja rajtam kívül, hogy nagyon rossz irányba haladunk? (Ha igen, ne írd le, hogy mit vettél észre, mert sosem volt veszélytelen dolog tudni az "igazságot", csak írd le, ha te is látod)

2022. júl. 30. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:
#20 Lehet, de MINDIG a legrosszabbra kell gondolni, nincs olyan, hogy ja lehet mégsem, mert ha meg MÉGIS, akkor nagy gáz van. Ha a 12 éves gyereked nem ér haza a megbeszélt időpontban, mit csinálsz? Nyugodt maradsz és megvárod míg hazaér, ha hazaér egyáltalán? Vagy elkezdesz aggódni, megpróbálod megkeresni és/vagy esetleg rendőrséget is hívsz?
2022. júl. 30. 21:03
 22/79 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom..na eddig vettelek komolyan.

Kicsit kezdesz elkanyarodni a dolgoktól.

Talán tele van az életed problémákkal és ezért kreálsz a fejedben egy még hatalmasabbat,hogy a saját konkrét problémáiddal addig se kelljen foglalkozni vagy pedig tényleg agyadra ment ez a két év.

Most ez a példa is mi..

Mit szeretnél felhívni? Rendőrséget akarsz a világra hívni vagy most mit akarsz?

Tényleg valami elkattant nálad szerintem.

2022. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 A kérdező kommentje:
#22 A legtöbb filozófiai gondolat, amiket most is ismersz és életmódilag használsz is az életben, pont az ilyen "kattant" agyúak fejéből származnak. Egyszerűen érzem, hogy rossz fog történni és, hogy ennek a gyerekek és ezáltal az egész emberiség fogja meginni a levét, de nem tudom elmagyarázni miért, fogalmam sincs, mert már így is kattantnak neveznek, miért is értenének meg?
2022. júl. 30. 21:13
 24/79 anonim ***** válasza:
37%
Szedjed kellene valamit
2022. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg valami baj van a fejedben ha most önmagad egy nagy filozófusnak gondolod, aki a jövőbe lát és megjósolja az emberiség halálát.

Ilyesmit tényleg elmegyógyintézetekben lehet látni.

2022. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit úgy érzem a meg nem értett nagytudású felsőbbrendű világmegváltó filozófust akarod játszani aki a világ pusztulását jósolja meg.

Pihentesd az agyad kicsit szerintem mert túlcsordult.

2022. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
#24 Olvass, ne csak az ilyen "The Great Reset" szerű híreket, hanem MINDENT is, tanulj, filozorálj, törölj el minden eddigi létezést és gondold újra, saját létezésed is kérdőjelezd meg, mindent amit teszel, csinálsz, gondolsz, ennél többet nem tudok segíteni.
2022. júl. 30. 21:20
 28/79 anonim ***** válasza:
76%

De aranyos vagy,hogy segíteni akarsz😁

Én is szeretnék segíteni de ennél többet nem tudok sajnos :

Keress egy pszichológust a saját érdekedben mert nem vagy Albert Einstein.

2022. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
95%

#26: A válasz elején meg azt akarja játszani, a végén meg már azt sem tudja mit nem tud.

A kérdésben még tudni vélte a nagy titkot, csak nem merte leírni, mostmár nem tudja.


Kérdező, ha ekkora penge vagy, akkor kezdj egy postolni, blogolni, vlogolni a témában. Behúzol egy csomó agyhalottat, akik majd a hátukon visznek az apokalipszisbe. De addig is megkapsz majd pár hippi sunát, hátha észheztérsz. Ajánlom figyelmedbe a "Birds aren't real" mozgalmat. Egy ilyet simán össze tudsz kalapálni

2022. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:

"játszani aki a világ pusztulását jósolja meg."


Nem a pusztulást jósoltam meg, SEMMIT nem jósoltam meg, csak figyelek, informálom magam és megérzéseim vannak, a kettő nem ugyanaz. Nem vagyok elmeháborodott, csak félek, úgy érzem sokak fognak szenvedni évmilliárdok történései, eseményei miatt, amik mostanság fognak bekövetkezni az új rendszer alatt. Minden értelmet elkell törölni és újra kell építeni, nem tudom elmagyarázni, ezt nem lehet, mert ezek filozófiai gondolatok és nem értené meg őket senki.

2022. júl. 30. 21:27
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!