Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom nagyon negatív...

Csak én látom nagyon negatív képben a világot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni magamban miért, de úgy érzem valami nagyon nagyon rossz fog történni, az emberek pedig kezdenek fel-fel ébredezni, de még nincs semmi konkrétum, ami azt bizonyítaná, mutatná, hogy az a bizonyos dolog megfog történni, vagy sem, de utalások vannak rá el-el rejtegetve itt-ott a világban és már ennek gondolata, felismerése hatalmas lelki teher számomra, fogalmam sincs, hogy lehet-e ellene bármit is csinálni, fogalmam sincs, hogy az emberek fel fognak-e ébredni és, hogy ez hová vezet, ha vezet bárhova is. Persze, ahhoz hogy ezt felismerd és elgondolkozz rajta, a világ egy nagyon sötét és gonosz oldalát kell alaposan szemügyre venni, és sajnos ez a dolog már nagyon régóta tart és javában folyik most is, próbálkoznak gőzerőkkel. Nem tudok semmi konkrétumot mondani, nem árulhatom el mit sejtek, de egy nagyon gonosz dolog van a háttérben. Más is látja rajtam kívül, hogy nagyon rossz irányba haladunk? (Ha igen, ne írd le, hogy mit vettél észre, mert sosem volt veszélytelen dolog tudni az "igazságot", csak írd le, ha te is látod)

2022. júl. 30. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
68%
Menjél dokihoz.
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:
Harmadrészt*
2022. júl. 30. 22:03
 43/79 A kérdező kommentje:
De már megint én vagyok a "rossz", a "beteg", pedig ezek csak megérzések, gondolatok, egy racionális(összetett) gondolkozás szüleménye, ami lehet, hogy igaz, lehet hogy nem, de ha igaz is, úgysem lehet mit csinálni vele. A kérdésemet azért írtam ki, nem-e én vagyok tényleg hülye, más is lát-e valami nagyon negatív dolgot a világban és most mindegy, hogy mit, más is látott valamit, ez a lényeg, tehát nem én vagyok a hülye.
2022. júl. 30. 22:10
 44/79 anonim ***** válasza:
73%

Huu basszus nálad bajok vannak a toronyban ne haragudj.

Nagyon felsőbbrendűnek gondolod magad.

Elmondom Neked,hogy nem Te vagy az egyetlen aki próbál az orránál tovább látni ezen a világon.

Én is.

De ez nem egyenlő azzal,hogy Te kreálsz valamit a fejedben ami szerinted igaz majd ezt próbálod úgy előadni mintha a rák ellenszerét találtad volna fel de közben nem árulod el mert Te akkor nagytudású Buddha vagy,hogy tanítani akarod a gyakori kérdések pórnépét.

Nem azzal van a baj,hogy gondolkodsz hanem azzal ahogy előadod magad.

Meg mások reakcióját a saját viselkedésedre támadásnak állítod be.

Nem vagy képes magadra reflektálni egyáltalán.

A másik a rossz meg a csúnya mert megbántja a lelkivilágodat.

De azon véletlenül sem gondolkodsz el,hogy vajon miért.

2022. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
63%

Nem írod le, mert tudod hogy hülyeség. De közben azért te teszel szívességet, hogy nem írod le, mert akkora teher. Ami ugye érdekes, mert eddig paráztál valamitől, azért nem akartad leírni. Most meg már kiegészült a téma a vallással is, ebből már semmi jó nem lehet. Mármint az elméletet illetően.

Továbbra is; írd le végre a konteódat, mert így tényleg nem lehet mást tenni, mit hülyének nézni. Sajnos ez van

2022. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
76%

De mi megérzés?

Hát nem igaz,hogy nem bírod leírni.

Emiatt tartunk fogykosnak mert papolsz 2 órája a nagy megérzésedről meg tudásodról de képtelen vagy leírni.

2022. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
69%
Gondolkozol*
2022. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
77%
#46 Bazsika kár csak ilyen. 50 válasz alatt elfogyasztott egy fél trónok harca könyvnyi karaktert, leszidott már mindenkit, de még mindig nem tudjuk mi a tök baja is van.
2022. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
#44 Itt egyikünk se rossz, ez a lényeg, csak más. Félreértesz itt valamit! Más is negatívan látja a világot? Ezt kérdeztem. Aztán leírtam, hogy rossz érzésem van a világgal kapcsolatban. Erre pedig rögtön megkérdőjeleznek, mert nem írom le mire gondolok, stb. Ez így nem jó.
2022. júl. 30. 22:19
 50/79 anonim ***** válasza:
79%

Te szívsz éppen?

Vagy mi bajod van Neked?

Azt kérdezted,hogy más is azt gondolja-e,hogy a jelenlegi történések valami nagyon rossz dolgot jeleznek-e előre.

Mert neked ez a megérzésed.

De két órája nem bírod kinyögni a megérzésed csak csűröd csavarod itt a semmit.

2022. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!