Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom nagyon negatív...

Csak én látom nagyon negatív képben a világot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni magamban miért, de úgy érzem valami nagyon nagyon rossz fog történni, az emberek pedig kezdenek fel-fel ébredezni, de még nincs semmi konkrétum, ami azt bizonyítaná, mutatná, hogy az a bizonyos dolog megfog történni, vagy sem, de utalások vannak rá el-el rejtegetve itt-ott a világban és már ennek gondolata, felismerése hatalmas lelki teher számomra, fogalmam sincs, hogy lehet-e ellene bármit is csinálni, fogalmam sincs, hogy az emberek fel fognak-e ébredni és, hogy ez hová vezet, ha vezet bárhova is. Persze, ahhoz hogy ezt felismerd és elgondolkozz rajta, a világ egy nagyon sötét és gonosz oldalát kell alaposan szemügyre venni, és sajnos ez a dolog már nagyon régóta tart és javában folyik most is, próbálkoznak gőzerőkkel. Nem tudok semmi konkrétumot mondani, nem árulhatom el mit sejtek, de egy nagyon gonosz dolog van a háttérben. Más is látja rajtam kívül, hogy nagyon rossz irányba haladunk? (Ha igen, ne írd le, hogy mit vettél észre, mert sosem volt veszélytelen dolog tudni az "igazságot", csak írd le, ha te is látod)

2022. júl. 30. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:

"régen volt jobbágyság, rabszolgaság, brutális kivégzések voltak a középkorban és nem volt persze internet sem, technika."


Az internetnek van egy nagyon rossz oldala is sajnos és ez az oldal egyre rosszabb és nagyobb, erősebb. Csak figyeljük meg hol is elfogadott a pedofília, hol elfogadott jogilag a gyermekházasság, hát a szegényebb országoknál, figyeljük meg, hogy a média mennyire foglalkozik ezekkel, néha-néha feldob egy-két ilyen témát, hírt, és? Foglalkozik bárki is vele? Mit érnek el az ilyen gyermekvédő szervezetek? Semmit. Évről évre egyre csak rosszabb a helyzet, de a világ direkt a jó, pozitív oldalt akarja sugározni, mutatni, az ember meg éli a saját kis életét.

2022. júl. 31. 01:50
 72/79 A kérdező kommentje:

"Az iráni vallás szerint a jó nem létezhet a rossz nélkül. Igazuk van, mert ha nem lenne rossz akkor a jót hogyan különböztetnénk meg a rossztól. A változás kell, hogy a rossz jóvá váljon és fordítva, anélkül nem lenne semmi."


Pont, hogy így nem tudjuk megkülönböztetni a jót a rossztól, legalábbis nagyon sokan nem tudják, mindenki a saját morálja szerint él, nincs semmi konkrétum kimondva, hogy mi a rossz és mi a nem rossz, mert mindenki beleszületik egy manipulatív világban, és tartok attól, hogy lesz egy idő, amikor minden vallást úgymond eltörölnek és lesz helyette egy új egységes vallás, aki pedig nem ért egyet, azt valamilyen úton módon elnyomják.

2022. júl. 31. 01:56
 73/79 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt az idézlek módszert, mert ki nem állhatom. Reagálj az egész kommentre .

Az internetnek van rossz oldala, pl. a Dark Web.

Leírtál negatív példákat az életből, nyilván vannak. Én nem leszek pesszimista minden téren, mert nem ezért élek. Nem vagyok testi beteg, ezért nem követlek téged ebben. Remélem meggyógyulsz testileg és lelkileg is.

2022. júl. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én rohadtul nem érzem, amit a kérdező.

Annyira nem történik semmi, hogy semmi érdekes sincs.


Az emberek följöttek a kérdésedre, de nem mondasz konkrét dolgot, mert nem tudsz.

2022. júl. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 A kérdező kommentje:
Eleve nem azért írtam ki a kérdést, hogy konkrétumokat írjak és persze, hogy nem tudok konkrétumot írni, mert még nekem sem sikerült teljesen feldolgoznom az információkat, gondolatokat a fejemben, még összekell állnia a teljes képnek, de ez a megérzés elindított egy irányba, amerre mehetek és válaszokra lelhetek.
2022. júl. 31. 04:37
 76/79 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem sürgősen kérjen segítséget a kérdező.
2022. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
43%
De a kérdés elején még azt írtad,hogy tudod csak nem szabad leírnod.
2022. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
37%

Úgy látom (így friss szemmel olvasva) hogy kérdező súlyosan homofób ezen kívül igen nagy valószínűséggel szexuális abúzus érte őt valamikor az életében amit nem tudott feldolgozni, ugyanakkor orvosi segítséget nem kér.

Ezeket úgy dolgozza "meg" a pszichéje hogy ilyen zavaros elméletek sorakoznak fel az agyában.


Szerintem szakszerű segítséget kellene keresni kérdezőnek. (mert ez így rossz irány)

2022. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
37%
Molesztált egy pap gyerekkorodban, igaz?
2022. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!