Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidják az öregek a...

Miért szidják az öregek a fiatalokat?

Figyelt kérdés
A fiatalok szemtelenségéről, nemtörödömségéről, viselkedéséről az a generáció tehet, akiket ők neveltek ki. Tehát ők nevelték az a generációt, akik bennünket neveltek. Akkor talán a hiba bennük volt és nem bennünk van?! Félreértés ne essék, én nem tartom magam bunkónak, sőt inkább tisztelettudónak, de remélem értitek, mire akartam kilyukadni.

2022. aug. 7. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Pedig a diktátorok vezetői rangba rakása az idősebb korosztály szokása.
2022. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
Mert a mai fiatalok nem tisztelik az időseket és még a saját szüleiket is lexarják! Tisztelet a kevés kivételnek !
2022. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell magadra venni.


Eüben dolgozom, rengeteg idős emberrel beszélgetek és mind megdicsér, hogy milyen kedves és tisztelettudó vagyok.


Általánosságban szoktak beszélni néha nem is alaptalanul, ha nem vagy ilyen ne vedd magadra.


21/F

2022. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Mert irigyek rájuk
2022. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

#14

Én a 2-es válaszoló vagyok és mivel másodszor hangzik itt el, hogy "irigyek", kénytelen vagyok néhány gondolattal ehhez hozzászólni.


Kiterjedt, korombeli baráti köröm van és hidd el, senki nem irigy rátok, inkább mélységesen sajnálunk benneteket azért az életért, ami rátok vár!

A téma a saját gyerekeink, esetleg unokáink iránti aggodalom kapcsán merült fel.

Nem muszáj elhinned - majd megtapasztalod ha sikerül megérned - hogy nincs az a pénz amiért cserélnénk veletek, a "szép új világ" jövőtök miatt!

Most nem boncolgatom, hogy miért jobb nekünk, hogy több van mögöttünk mint előttünk, mert nem ennek a fórumnak a témája és vitatkozni sincs kedvem.


Ha neked az ad egy hamis biztonságérzetet, hogy irigylésre méltó vagy, ám legyen!

Élvezd a fiatalságodat, élvezd az életet, ameddig teheted!

2022. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem a fiatalok durvábban szidják az öregeket"


Hát nem tudom, én hallottam tőlük elég brutálisat, általánosítva az összes fiatal hatalmas p.r.szt és társai dumával... közben én mindig előre engedtem az időseket, àtadom a helyem, stb, de ez már nekem is szarul esett, pedig el szoktam engedni...

2022. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

#16

Pedig nyugodtan elengedhetted volna, mert nyilván nem rólad szólt az ítélkezés. Természetesen vannak üdítő kivételek, kedves, udvarias, normális fiatalok.

Ennek a fórumnak is az az ÁLTALÁNOSÍTÓ címe, hogy "Miért szidják az öregek a fiatalokat?" Pedig az idősek nagy része nem szidja a fiatalokat.

2022. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
17 igen, csak annyira durván mondta, hogy rosszul esett így is
2022. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

#18

Egyem a szíved! Akkor én most minden durva öreg helyett - aki nyilván fiatalnak is durva volt - bocsánatot kérek tőled előre és visszamenőlegesen is! Nem vagyunk mindnyájan ilyenek!:)

2022. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
Mert az öregek dóóóóógoztak, a mai fiatalok szerintük meg nem dóóóógoznak.
2022. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!