Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidják az öregek a...

Miért szidják az öregek a fiatalokat?

Figyelt kérdés
A fiatalok szemtelenségéről, nemtörödömségéről, viselkedéséről az a generáció tehet, akiket ők neveltek ki. Tehát ők nevelték az a generációt, akik bennünket neveltek. Akkor talán a hiba bennük volt és nem bennünk van?! Félreértés ne essék, én nem tartom magam bunkónak, sőt inkább tisztelettudónak, de remélem értitek, mire akartam kilyukadni.

2022. aug. 7. 19:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én 20 vagyok és így is szidom a fiatalokat sokszor, pedig alapvetően úgy vagyok vele, hogy mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, de amikor egy fiatalt beleviszik a hülyeségbe, pl. ész nélküli drogozásba, védekezés nélküli szexbe akár 12 évesen is, vagy akármibe ami akár az önértékelését, vagy az egészségét(Súlyosan) is rombolhatja, az nem tetszik nekem sem, persze neveztek már emiatt öreges felfogásúnak meg élettelen incelnek meg mindennek.
2022. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez azért is van, mert az öregek még abban a közegben nőttek fel hogy csakis nehéz fizikai munkával lehet boldogulni. A többi munka csak léhűtőknek való.
2022. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%
Mert irigylik a fiatalságukat...
2022. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%
#23 Ebben lehet valami. És figyeljétek meg, főleg az öregasszonyok vannak kiakadva a fiatal/tini nőkre.
2022. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%

Már a saját korosztályomat sem tudom elviselni,nemhogy az öregeket.

Besavanyodott,irigy,rosszindulatú a legtöbb.


Mindig is a fiatalok között éreztem jól magam és ők is kedvelnek,mert megtaláljuk a közös hangot mindig.


53 F

2022. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!