Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne húzzanak le a...

Hogyan ne húzzanak le a negatív emberek?

Figyelt kérdés

Sajnos én mindenki érzéseit könnyen átveszem. Magyarországon meg kb mindenki már kora reggel a tömegközlekedésen búval bélelt, munkában is, hazafelé is, alig látni egy mosolyt. Nem csodálom persze, csak az a baj, hogy akkor az én kedvem is ilyen lesz. Próbáltam tudatosan tenni ellene, úgy mentem munkába, hogy ez egy jó nap lesz, jó kedvem volt, erre láttam a többieken, hogy élni nincs kedvük és így nekem se volt már...


Van erre valami technika? Te fogékony vagyok erre...


2022. aug. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Költözés..

De komolyan

2022. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok már fiatal de valahogy mindig megpróbáltam pozitívan gondolkodni nem igazán tudnak lehúzni emberek.
2022. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Meg kell tanulni őket nem észrevenni. Dugd be a füled, nézz ki az ablakon és hallgass olyat, ami téged feldob. Nekik joguk van búvalcseszettnek lenni, neked meg jogod van boldognak lenni.
2022. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt/van velem is, 22 éves fejjel írom.

Nekem az segít, hogy amikor érzem, hogy kezd ez a negativitás rám telepedni, elterelem a gondolataim. Vagy egy vicces videóra gondolok, vagy azzal ütöm az időt, hogy pl. buszon ülve, hosszú bámulás nélkül, mindenkiről megfogalmazok magamban egy pozitív dolgot, vagy az utcán sétálókról. Vagy ha nem is épp emberekről, akkor próbálok a tájban meglátni valamit.

2022. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Van erre valami technika?"

Biztosan van, csak rossz oldalon tetted fel a kérdést, itt nincsen sok pszichológus, a webbeteg.hu-n viszont rendes orvos válaszol párszáz forintért cserébe. Szerintem ott kérdezd meg.

2022. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Vidítsd fel őket, pl. mosolyogj rájuk.
2022. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!