Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Japánban mennyire fogadják be...

Japánban mennyire fogadják be az oda született, ott felnőtt, japánul anyanyelvi szinten beszélő "külföldit"?

Figyelt kérdés
Aki japán állampolgár, köztük nőtt fel, minden tud a kultúráról, de európai kinézetű?

2022. aug. 18. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
#10 Én ezt itthoni nem fidesz szavazóktól hallom.Amúgy én sem vagyok az.
2022. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor bicsánat. De tudjuk, hogy nekünk mindenki ellenség:) Amúgy nem akarok politikát csinálni ebből a kérdésből.
2022. aug. 18. 20:40
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az oviig tudok nyilatkozni, ott "külföldiként" nem néztek ki, inkább érdekesnek tartottak.

Valószínűleg várostól is függ a dolog, ahol mi laktunk, ott nagyon kevés fehér ember volt, általában távolságtartóak voltak, de csak addig, amíg nem kerültünk velük kapcsolatba. Mindenki azt hitte, hogy amerikaiak vagyunk, amikor megtudták, hogy európaiak/magyarok, onnan sokkal barátságosabbak lettek.

Szóval a fehér ember-előítélet valószínűleg azért is létezik, mert legnagyobb valószínűséggel amerikaiak és őket nem szeretik.

Feketék meg alig vannak.

Nagyvárosban felnőtt félvér ismerős csak pozitívat mondott, egy csodabogár közepes városi szerint előítéletesek voltak vele, de azt hiszem, nála nem feltétlenül csak a származása volt ennek az oka.

2022. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!