Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meglátsz egy rendőrt az...

Ha meglátsz egy rendőrt az félelmet vagy biztonságérzetet ad számodra?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

Rendőrök nélkül is biztonságban érzem magam, félnem pedig nincs miért tőlük. Soha nem követtem el bűncselekményt.

2022. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Autóval félelmet, egyébként semleges
2022. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

inkább félelmet, de van pár jó tapasztalatom is amikor egy ciki szituból poént csináltak, mármint jó értelemben


Magyarul az ember a múltbeli élményei miatt érzi az egyiket vagy a másikat,

A kérdés úgy is hangozhatott volna, vajon, hogy milyen élményeid voltak a múltban a rendőrőkkel kapcsolatban, inkább biztonság vagy félelelem érzet keltő?

2022. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságérzetet semmiképp, némi tartózkodást, és nem kevés megvetést.

Nem vagyok bűnöző, de számomra a rendőrség potenciális veszélyforrás, látjuk az országban, hogyan őrzik a rendet...

2022. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semleges.
2022. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semlegességet,megvetést vagy hányingert. Függ a rendőr viselkedésétől is.
2022. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Is-is.

Amikor a 17-ben laktam és sokáig dolgoztam a belvárosban, ilyen éjfél körül amikor 20 perceket kellett várnom a buszra Örsön a drogos csövesek között, akkor örültem, amikor megjelent a környéken egy rendőr. Bár inkább csak örültem volna, nem nagyon voltak ott olyankor.

Amikor párszor kipróbáltam valami "cuccot", utána egy darabig mindig paranoiás maradtam és féltem a rendőröktől akkor is, amikor nem is volt nálam semmi meg nem is voltam olyan állapotban. Szóval szinte mindig, mert tényleg csak pár alkalomról volt szó.

Kocsival szintén megijedek tőlük.

2022. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!