Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vicces ember leszek tanévny...

Én vicces ember leszek tanévnyitó ünnepségen ha ezt a viccet amit én találtam ki elmesélem tanévnyitó ünnepség után osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés
Férfi bemegy kávézóba kér kávét pincérnő kérdezi hány cukorral issza férfi mondja két cukorral pincérnő mondja üljön le férfi leül hamarosan megjelenik pincérnő és két kockacukor van kávésbögre mellett két kockacukor be van öltöztetve pici ruhába erre férfi kérdezi miért nem tette bele kockacukrokat bögrébe miért van ruha rajtuk pincérnő mondja azért hát mert azért vannak bögre mellett és beöltözve kockacukrok mert kávéját kockacukrokkal együtt issza meg. Értitek kockacukrokkal issza kávéját nem kockacukrosan ugye vicces mert hamarosan itt van szeptember 1 és viccet akarok mesélni? Hol javítsak viccemen ha nem vicces hogy vicces legyen? Kösz

2022. aug. 28. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nem esik le nektek hogy trollkodik :D
2022. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összes általam elolvasott kérdése után én is azt gondolom, hogy trollkodik. Méghozzá azért, mert egyes kérdéseiben teljesen normálisan, tökéletes helyesírással és értelmesen kérdez, míg a spanyolos/osztálytársas kérdéseiben úgy, mint egy óvodás, vagy mint egy debil.
2022. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem még az is eszembe jutott, hogy esetleg két ember használja a fiókot. Esetleg apa és lánya? Akkor érthető lenne az is, hogy az értelmetlen kérdéseknél miért írja oda a kulcsszavakhoz, hogy Márta és miért emlékszik sok felhasználó rá úgy, mint egy férfire. Egyszer már írta, hogy valaki kölcsönadta neki ezt a profilt.


Lehet nem trollkodik és komolyan gondolja, amiket ír. Ha kettős játékot játszana, nagyon nagy odafigyelés kellene hozzá és szinte lehetetlen, hogy a bohóckodásba sehol sem sülne bele.

2022. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nekem is eszembe jutott, hogy két ember is használhatja. Nem tudom őszintén mi a jobb/rosszabb, ha trollkodik vagy ha tényleg ilyen 17 évesen.
2022. aug. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
(vagy nem 17 éves, csak azt írja. :D)
2022. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék tőlem neked, hasznosra fog válni: . , ; : ! ?
2022. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*hasznodra
2022. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!