Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan ember aki szekálja a...

Az olyan ember aki szekálja a gyenge embert, az azért teszi ha visszaszól, legyen ok ütni?

Figyelt kérdés
Többek között gyári dolgozók esetében

2022. szept. 4. 13:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sokszor mentálisan sérült emberekkel teszik.
2022. szept. 4. 13:22
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A gyári proletariátus egyik kedvenc szórakozása a gyengébbnek gondolt csicskáztatása. Ha előbb te ütsz, akkor abba fogják hagyni. A csicskáztatás mindenkit érint, akit gyengébbnek gondolnak. Pont úgy működik, mint a kormány: azt üti, akit leggyengébbnek gondol.
2022. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
hát az olyanokat pont úgy meg lehetne verni hogy meg se erőltetne
2022. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem valószínű hogy neked megy, szólj vissza szerintem nyugodtan. Ha meg neked is menne verd el mint a szart. Az már önvédelem lenne a részedről te nem kapnál semmi. De nem fog neked menni, csak játsza a fejét.
2022. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Bántanak a kollégák?
2022. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy gyár más, mint a suli. Ott másért, és máshogy bántják az embert. A suliban ilyen nagyon kemény meg vagányok voltak. Itt meg a szigorú vezetőséggel van a baj, kb. mint a katonaságon. De ez csak példa, más munkahelyen, más emberrel lehet másképp bánnak, nem tudom, én csak saját tapasztalatot mondok.
2022. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kroms ***** válasza:

Két fő oka van:

- Erősnek akarja magát érezni és mutatni a társai előtt

- Szórakoztatja az áldozata reakciója

2022. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előbb ütni nem éri meg gyári esetében sem, mert ha te vagy gyengébb, akkor a lépés ellenére is elverhet ha az adottságai miatt megteheti. sajnos utálatos farkastörvények
2022. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért is csinálhatja,de ahhoz már nagyon primitívnek kell lennie.Frusztrált fajankók az ilyenek,nem bírják ki,hogy ne kössenek bele valakibe.Mondjuk nekem volt olyan,hogy nem jól végeztem a munkám és ezért csesztetett valaki,de csak utólag tudtam meg,hogy ezért volt.
2022. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki szóban vagy tettekben bántja a gyengébbet, ahelyett, hogy megvédené, segítené legyen akármilyen beosztású, dolgozzon akárhol mentálisan gyenge. Vagy nem nevelték meg vagy kisebb értelmi képességgel bíró, vagy kisebbségérzetű ember, aki csak a gyengébbeken tudja fitogtatni az "erejét" mert retteg az emberektől. Így próbálja elterelni magáról a figyelmet.
2022. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!