Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok elolvasni egy...

Miért nem tudok elolvasni egy könyvet sem?

Figyelt kérdés
Hiába érdekel a témája, tíz perc után szétcsúszik a figyelmem. Nem tudok koncentrálni rá. Többször olvasom el ugyanazokat a mondatokat. Nem a fáradtság miatt van, kipihenten is ez a helyzet. A kávé sem segít. Hogy változtassak ezen?

2022. szept. 10. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ez volt és kiderült, hogy azért, mert szemüveg kell.
2022. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől lehet.

Stresszes vagy ezért elkalandozol.

Vagy ADHD-d van ami koncentrációs problémákat okoz.

Millió dolog van.

2022. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez... Érdekel a könyv, belekezdek, de aztán elfáradok a sok koncentrációban és leteszem és inkább telózok vagy sorozatozok mert az nem erőlteti meg az agyam. Igen, beszippantott engem is a net. Pedig pont emiatt töröltem már magam Instáról, Tiktokról. Ez szerintem általános a fiataloknál, de nem egészséges.


Az elején sajnos nehéz lesz, de el kell kezdeni nekem is és neked is inkább olvasni, edzeni, bármi értelmesebbet csinálni, aztán elszokni az értelmetlen netezéstől.

2022. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bferike ***** válasza:
100%

8/ A könyv soha nem fog elavulni. Lehet, hogy a videók hatékonyabbnak tűnnek, de pl. még gitározni sem kehet csak videókból megtanulni. Szinte munden tanulási folyamat alfája a jó írásos dokumentáció.

Nem beszélve munkafolyamatokról, tervezésről, stb.

2022. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%
A kérdezőnem tudta elolvasni a hozzászólásokat sem.
2022. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!