Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én érzem csak úgy,hogy keveseb...

Én érzem csak úgy,hogy kevesebbet bántják,cikizik a kövér nőket,vagy tényleg javult a helyzet?

Figyelt kérdés

Régebben szerintem több primitív beszólás,bántó megjegyzés volt a gyakorin az extrém túlsúlyos nőkre.Az utcán is kevesebb megjegyzést hallok.

Más is tapasztalta ezt? Hogy látják az érintett hölgyek?



2022. okt. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Változott az ideál, ennyi!
2022. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Furcsa, hogy te az utcán is arra figyelsz, hogy miket pofáznak másoknak a tahók.
2022. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére nem vagyok érintett, de amilyen körökben én mozgom, ott soha nem volt divat leszólni másokat a kinézetük miatt. Van túlsúlyos kollégám, eszembe sem jut megjegyzést tenni a súlyára. De van sportos kollégám, nem túl dekoratív külsővel, rá sem tettem soha megjegyzést.


Szerintem csak bizonyos IQ szint alatt foglalkoznak ezzel emberek. De ha megfigyeled soha nem azok szólogatnak be, akik ki is néznek valahogy. :D

2022. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van.Egyre több férfi vonzódik a kövér nőkhöz,vagy csak egyre többen merik ezt felvállalni.Szerintem még ma is sok férfi cikinek érzi,ha kövér partnere van.Én ezt sosem értettem meg,miért kellene szégyellnem,hogy a nagyon kövér nőket szeretem.
2022. okt. 10. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább úgy érzem, menő lett túlsúlyosnak lenni. Ők nagyon bátrak, nagyon menők, nagyon magabiztosak, nagyon boldogak, nagyon gyönyörűek, rajtuk minden jobban áll, rajtuk van mit fogni...és persze egészségesek (irónia vége és most lehet nyomni a pirosat).

Ezt sugallja most nagyon a média, és a közösségi felületek felhasználó bázisa.


Ugyanakkor ezzel egyoldalúan el is indult az ellenoldal kompenzálása (mintahogy régen a vékonyság volt ideál, a kövérség pedig előnytelenség). A vékonyakat egyre jobban bántják minden felületen.

Rajtuk minden xarul áll, ők satnyák, csontok, betegek, egyenek már, hízzanak már, orvos látta már őket?


Én ezt látom a közösségi médiában.

De persze ez szubjektív, lehet én járok rossz platformokon.

2022. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem nem nyom senki pirosat,ez a véleményed,tiszteletben kell tartani.

Azért még nem e kövér nő az ideál,de már nem is az 50 kg-os csontkollekciók.

Szerintem el kell fogadni,ha valaki kövér,de nem kell ajnározni emiatt.

2022. okt. 10. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
De azért egy normál és egészséges testsúlyú 50kg-s emberre írhatod, hogy csontkollekció, de ha ledagattoznak, akkor végig sértődsz
2022. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!