Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a helyzet a kitérő válaszok...

Mi a helyzet a kitérő válaszokkal? Hazugság? Tehát, valaki feltesz egy tisztességtelenül vallató, vagy túl korai kérdést.

Figyelt kérdés

Pl. Megkérdezi az első trimeszterben: Terhes vagy?

válasz: Nem. Mivel, nem akarom elmondani. Ha azt mondom: "ne haragudj nem akarok róla beszélni" abból tudja hogy igen.


vagy:

Rákérdez egy betegségre ugyanígy, vagy bármilyen magánügyre, gyereked, hozzátartozód magánügyére, amit a szeretted vagy bizalmasod nem akar hogy kiderüljön.



2022. nov. 14. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan kíváncsiak egyesek hogy az már pofátlanság."


Mondjuk én sosem értettem ezt a nagy titkolózást. Mármint tiszteletben tartom, de nekem fura.


Példa: elköltöztünk, és a feleségem átjelentette magát háziorvoshoz, én meg maradtam a réginél. Egyszer az asszisztens megkérdezte, hogy nem váltunk tán el a feleségemmel, mert baromi régen látta. Nekem tök jól esett, hogy érdekeltünk annyira, hogy megjegyzett, a kolléganőim meg egytől egyig felháborodtak, hogy mi köze hozzá. Én éreztem magam ufónak, mert nem sértődtem meg.

2022. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez így ilyen formában nem pofátlanság,Én a proli kérdésekre gondolok mikor számonkérően kérdez valaki ami azért egy árnyalatnyi különbség mint amit sz asszisztens kérdezett tőled.Arra gondolok hogy sokan olyan erőszakosan kérdezgetik az embert hogy mibe van.
2022. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Én egy ilyen kérdésnél tudod, mit válaszoltam? Idegesítően nyugodt hangnemben:

"Te mikor szexeltél utoljára?"

Nagyjából ugyanolyan mocskosul privát szférába gázolás, mint a "Terhes vagy?" kérdés. Itt esélye sincs, még tippelni sem, hogy mi az igazság. Ha intelligens, akkor veszi a lapot, és bocsánatot kér (volt ilyen), ha nem az, akkor felháborodva magyarázkodni kezd.


Ha válaszol, akkor további kérdéseknek csak a képzelet szab határt: "Milyen pózban? Volt orgazmusod? Hány percig tartott?"


Ugyanerre fel kell készülnöd a pocakos időszakra is, amikor egyesek késztetést éreznek arra, hogy megfogják a hasad. Na erre én visszafogdosódtam, mikor már elegem volt. VOlt nagy elképedés....

2022. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Ó, #11, csak hiszed, hogy "kedvesen érdeklődött" az asszisztens. Mi nők, tudjuk, hogy miért kérdezte, nem véletlenül feltételezte, hogy elváltatok. Juj, milyen gonoszok tudnak lenni a nők... sajnos.

Nyilvánvalóan csámcsogni akart, tudni mindent mindenkiről, egy válás szaftos pletyka.

2022. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

"Nyilvánvalóan csámcsogni akart, tudni mindent mindenkiről, egy válás szaftos pletyka."


Tulajdonképpen, ha tényleg igazad van és pletykálni akar, akkor mi van? Ha pletykálni akar, úgyis fog. Így legalább megadta az esélyt, hogy én elmondjam a saját verziómat, akkor már inkább azon csámcsogjon, ne a saját feltételezésein. Ha meg én halál lazán beszélek róla mindenkinek, akkor mint pletyka sem marad túl sok értéke.


Amúgy meg valahol lehet, az én perverz exhibicionizmusom, de ha pletykálni akarnak rólam, attól kicsit fontosabbnak is érzem magam :). Persze lehet, hogy férfiként ez más, de én még sosem éreztem, hogy egy pletyka ártott volna nekem.

2022. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanság már simán megmondom, hogy semmi köze hozzá. Próbáltam kitérő válaszokat, de nem értik, ahhoz is kéne már egy bizonyos szintű kulturáltság.
2022. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!